7 Cudów BodyBoom w prezentowym pudełku!

pudełko prezentowe z rozwiązaną różową wstążką, w środku 7 peelingów z kolorowymi etykietami

7 Cudów BodyBoom w prezentowym pudełku!

Hej Kochane!Mam nadzieje, że nie dajecie się szarym jesiennym dniom! W końcu deszczowe wieczory mogą być bardzo klimatyczne - wystarczy dobry film, ulubiona herbata i oczywiście ja! Rozgrzeję i wypielęgnuję Waszą skórę, a mój cudowny zapach pobudzi Was do działania i przepędzi jesienną chandrę! A co powiecie na to, aby przedstawić mnie i moją BOOMbową ekipę Waszej przyjaciółce, siostrze lub mamie? Obiecuję, że po pierwszym spotkaniu staniemy się nierozłączni!

Pomysł na ciekawy podarunek dla bliskiej osoby to czasami nie lada wyzwanie! Właśnie dlatego przygotowałem dla Was małą nowość. Od teraz możecie kupić 7 cudów BodyBoom zamkniętych w pięknym, upominkowym pudełku! Uwodzicielski Oryginał, Boskie Mango, a może Energetyczny Grejpfrut? Obdarowana osoba będzie mogła poznać zapach i wyjątkowe działanie każdego z nas. Drobno zmielone ziarenka kawy robusta wygładzą skórę i pomogą w walce z cellulitem i rozstępami, drogocene oleje doskonale nawilżą i odżywią ciało, a niepowtarzalne zapachy pobudzą zmysły i zrelaksują po ciężkim dniu. Pamiętaj, że jedno opakowanie pozwala aż na trzy wspólne spotkania!

I jeszcze jedna dobra wiadomość! 7 cudów BodyBOOM w pudełku prezentowym będziecie mogły kupić również stacjaonarnie w perfumeriach Douglas! Wiem, że dbanie o najbliższe Wam osoby to duża odpowiedzialność. Jednak znacie mnie - potrafię zatroszczyć się o kobiety jak nikt inny. To w końcu dla nich zostałem stworzony!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem