BabyBoom - Baby Shower event online

influencerki, blogerki, kobiety na evencie

BabyBoom - Baby Shower event online

Cześć, Nie możecie się już doczekać niespodzianki? Pewnie zastanawiacie się co dla Was nowego przygotowałem… Nie będę Was dłużej trzymał w niepewności – 1 września zapraszam Was na wyjątkowe babyshower – czas poznać BabyBoom, najmłodszego w mojej ekipie! Czuły i wrażliwy, z delikatnością będzie dbał o Wasze dziecko, troszczył się o jego wrażliwą skórę rano i wieczorem. Już tylko 7 dni, a sam zdradzi Wam wszystkie swoje tajemnicę!

Nie będę Was dłużej trzymał w niepewności – 1 września zapraszam Was na wyjątkowe babyshower – czas poznać BabyBoom, najmłodszego w mojej ekipie! Czuły i wrażliwy, z delikatnością będzie dbał o Wasze dziecko, troszczył się o jego wrażliwą skórę rano i wieczorem. Już tylko 7 dni, a sam zdradzi Wam wszystkie swoje tajemnicę!

1 września  będziemy czekać na Was na Instagramie @bodyboom_baby  

Nie zawiedźcie go, wpadnijcie choć na chwilę! Z myślą o Was zaprosił wyjątkowych gości:

O 11.20 czeka Was spotkanie z niezwykłą InstaMamą. Marta Lech-Maciejewska @Superstylerblog, opowie Wam jak radzić sobie z wyzwaniami macierzyństwa 2.0 - presją perfekcyjności, zalewem informacji i niechcianych „dobrych rad”, aby nie dać się zwariować!

O 12.00 Aleksandra Kozera @ola_mama_na_harvardzie, zdradzi Wam, jak pogodzić macierzyństwo z samorozwojem. Jako młoda mama, która z sukcesem połączyła macierzyństwo ze studiami na Harvardzie doskonale zna blaski i cienie tej pełnej wyzwań, ale i satysfakcji drogi życiowej.

A jeśli myślicie, że łączenie pracy z macierzyństwem zawsze oznacza pójście na ustępstwa, nie przegapcie spotkania z Klaudią Kaszuba @_Kaszuba o 12.40. Ta aktywna zawodowo mama 2 dzieci pokaże Wam jak dobra organizacja i odpowiednio ustawione priorytety umożliwią połączenie życia zawodowego i rodzinnego.

A o 13.20 – będzie na Was czekał BabyBoom – gotowy by wyjawić wszystkie swoje tajemnice! Bądźcie z nami!

Zaczynamy już o 11.00!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem