Back to school z Yeahbunny i BodyBoom!

kosmetyk z naklejkami i plannerem

Back to school z Yeahbunny i BodyBoom!

Pierwszy dzwonek wybrzmiał, a to oznacza tylko jedno: zakończenie wakacji i powrót do obowiązków! Początki zawsze są trudne, jednak postanowiłem Wam trochę ułatwić sprawę i zaprezentować tricki, które pozwalają zaoszczędzić czas i motywują do działania! Zaczynamy!

1. Planuj, planuj i jeszcze raz planuj

Mówi się, że “co na papierze, to z głowy” i zdecydowanie się z tym zgadzam. Natłok zadań z konkretnym terminem wykonania oraz rzeczy ważnych i mniej ważnych, takich jak urodziny przyjaciółki, spotkanie w gronie znajomych czy choćby wizyta u stomatologa wymaga odpowiedniej organizacji czasu i … zabawnego plannera! Ten gadżet pozwoli Ci na zgromadzenie wszystkich informacji w jednym miejscu, dzięki czemu nie przegapisz żadnej okazji i nie ominie Cię żadne spotkanie! Dodatkowo skreślanie zrealizowanych zadań zafunduje Ci dodatkowego kopa motywacyjnego, a idealny rozmiar plannera pozwoli Ci mieć go zawsze przy sobie - gwarantuje, że zmieści się do każdej torebki czy plecaka ;) Myślę, że dłużej nie muszę Cię już przekonywać, po prostu musisz go mieć!

2. Nie marnuj czasu na błahe czynności, których możesz uniknąć

Ok, a teraz podnoszą rękę do góry wszyscy, którym kiedykolwiek zdarzyło się szukać kluczy do mieszkania przez dłużej niż 5 min! Hmm, tak jak myślałem - 100% frekwencja ;) Zamykamy rano drzwi od mieszkania zazwyczaj w biegu, niedbale wrzucamy klucze gdzie popadnie, a po powrocie, kiedy marzymy tylko o obiedzie, czy odpoczynku nerwowo przeszukujemy wszystkie kieszenie tracąc cenny czas i popadając w zły humor. A jeśli Wam powiem, że bardzo łatwo możecie tego uniknąć? ;) Wyznaczcie sobie jedno miejsce, w które zawsze będziecie wkładać swoje klucze.  Dodatkowo zainwestujcie w drobnostkę, która ułatwi Wam ich ewentualne poszukiwania i będzie się super prezentować! Breloczek Stay Lovely to strzał w dziesiątkę, bo oprócz tego przynosi szczęście! Ale ciiiii… niech to będzie nasza tajemnica! ;)

Kosmetyki dla kobiet i gadżety do planowania czasu 

3. Działaj kompleksowo!

Wybieraj kosmetyki wielozadaniowe, które będą zaspokajały większość potrzeb Twojej skóry już podczas jednej aplikacji. Przykładów nie musisz szukać daleko. Peeling kawowy BodyBoom SHIMMER GOLD to prawdziwy agent do zadań specjalnych, gdyż łącząc w sobie działanie najwyższej jakości składników takich jak:  kawa robusta, cukier brązowy, masło shea, czy olej arganowy skutecznie: złuszcza martwy naskórek, nawilża, odżywia oraz redukuje cellulit i zapobiega powstawaniu rozstępów. I to wszystko zasługa jednego kolesia! Nieźle, prawda? ;)

Kochane! Mam nadzieję, że wkroczyłyście we wrzesień z uśmiechem na ustach i jesteście gotowe na nowe wyzwania!  

xoxo

Wasz BodyBoom

 

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem