Bądź BOOMbowa - nakarm zwierzaki!

buldog francuski i akcja społeczna z fundacją

Bądź BOOMbowa - nakarm zwierzaki!

Cześć!

Wiesz dobrze, jak czułym i wrażliwym jestem gościem - dbam nie tylko o Wasze piękne ciała, ale też o zwierzaki (dlatego właśnie nie jestem na nich testowany). Postanowiłem ostatnio jeszcze bardziej się o nie zatroszczyć i nakarmić zwierzaki ze schroniska.

Nawiązałem współpracę z Fundacją Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!, by moje wsparcie trafiło w odpowiednie łapki. Viva, to ponadpaństwowa organizacja Porządku Publicznego walcząca o poprawę losu zwierząt na całym świecie. Fundatorami instytucji byli Juliet Gellatley, Petera Anthony’ego Wardle oraz Mirosława Rogalskiego. Fundacja jednocześnie pomaga wszystkim zwierzętom, nie skupia się na konkretnej rasie, a do jej głównych celów należą: działania charytatywne i edukacyjne, opieka i pomoc zwierzętom bezdomnym, porzuconym lub okrutnie traktowanym.

Jestem  nie tylko czuły, ale również świadomy potrzeby pomagania INNYM! Za cel obrałem sobie wsparcie zwierząt przebywających w Schronisku w Korabiewicach, które jest częścią Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva! Przede mną wielkie wyzwanie, ale liczę, że mi pomożesz i razem uszczęśliwimy podopiecznych schroniska! Przekaże 5% przychodu ze sprzedaży produktów w sklepie internetowym BodyBoom na rzecz schroniska. Robiąc we wrześniu zakupy w moim sklepie uszczęśliwiasz nie tylko siebie, ale też podopiecznych fundacji!

Pomagając sobie, pomagasz INNYM! Bądź BOOMbowa - nakarm zwierzaki!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem