Black Friday 2019

black_friday

Black Friday 2019

Dziewczyny! Czy wiecie czym jest Black Friday? Zapewne kojarzy się Wam z dniem najlepszym na zakupy. Otóż tak, bez wątpienia jest to czas, w którym wiele firm decyduje się na organizację największych i najciekawszych promocji, które przyciągną mnóstwo klientów.

Atrakcyjne ceny bez wątpienia niewyobrażalnie kuszą i wywierają w Was poczucie konieczności wykorzystania najlepszej z możliwych okazji do zakupowego szaleństwa. Z roku na rok Czarny Piątek spotyka się z coraz to większym zainteresowaniem. Skąd pochodzi, z czym się wiąże i czego możesz się spodziewać z racji tego dnia w moim BodyBoomowym świecie?

Skąd pochodzi Black Friday?

Black Friday to ostatni piątek listopada, którego idea przybyła do Polski wprost ze Stanów Zjednoczonych. To właśnie tego dnia za oceanem rozpoczynał się sezon zakupów przedświątecznych tuż po Dniu Dziękczynienia. Aktualnie świąteczne prezenty kolekcjonujemy zdecydowanie wcześniej, a centra handlowe już od Halloween startują z sezonem christmas song, piosenek i klimatu nastrajającego do zakupów. Nie da się ukryć, że jest to wyjątkowy czas. Każdy z nas, nawet i ja uwielbia przeceny. Promocje to doskonały sposób na uzupełnienie brakujących zapasów kosmetycznych ale i nie tylko. To również dobry moment na odkrycie rozmaitych niesamowitości zarówno z kategorii pielęgnacji ciała jak i duszy. Bo przecież, która z Was widząc SALE nie zareaguje entuzjastycznym, wewnętrznym okrzykiem radości? W Twojej głowie zapala się żądza posiadania?! Tak! Czy Ty też często wracasz do domu z czymś co nie do końca planowałaś kupić? Otóż to! Niczym się nie przejmuj w Black Friday wszystkie nieprzemyślane i spontaniczne zakupy spowodowane atrakcyjną okazją i niewyobrażalnie niską ceną będą usprawiedliwione. Zatem Dziewczyny, niczym się  nie martwcie i działamy! Pewnie zastanawiacie się czym tym razem Was zaskoczę. Wraz z moimi kumplami z ekipy szykujemy naprawdę niesamowitą niespodziankę. Mogę obiecać Wam jedno, na pewno będziecie zadowolone.

peelingi 30g

Kiedy wypada Black Friday?

Koniecznie zapiszcie datę w kalendarzu: Black Friday wypada 29 listopada 2019. To bez wątpienia będzie nasz dzień! Dzień dla zdrowia i urody w moim towarzystwie! Dziewczyny, będziecie ze mną? Nie może Was zabraknąć.

Jestem ogromnie ciekawy, który z nas będzie tym razem totalnym bestsellerem listopadowej promocji. Wszyscy jesteśmy wyjątkowi i chętni do jesienno-zimowych pielęgnacji. Wieczór w moim towarzystwie lub któregoś z moich przyjaciół? Poznajcie całą naszą BodyBoomową flotę i zróbcie listę zakupów przed promocyjnym szaleństwem!

Kosmetyki naturalne na Black Friday?

Niezastapionym bestsellerem wszystkich promocji jest zazwyczaj Waleczny Wygładzciel. Ten nieziemsko pachnący olejek skradł już serce wielu z Was. Jestem przekonany, że i tym razem będzie wysoko w rankingu Waszych najczęstszych wyborów. 

Na którego z nas warto również zwrócić uwagę podczas listopadowej promocji? Na pewno na Kofeinowego Twardziela. Zaskakuje skutecznością działania naturalnych składników i zadba o kompleksową pielęgnację. 

Nie zapominajcie również o zaopatrzeniu się w swoich peelingowych ulubieńców! 

 

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem