Tego ze mną nie rób - grzechy główne używania peelingów

brunetka w lejącym sweterki na tle lampki w formie gwiazdy

Tego ze mną nie rób - grzechy główne używania peelingów

Cześć Kochana!Podejdź tu bliżej i powiedz mi, czy byłaś ostatnio dobra dla swojej skóry? Piłaś dużo wody, chroniłaś się przed słońcem i używałaś peelingów? Mam nadzieję, że tak! Troszczę się o Ciebie i robię wszystko co w mojej BOOMbowej mocy, żebyś z każdym dniem była jeszcze piękniejsza. Musisz jednak poznać parę zasad prawidłowego peelingowania ciała, by Twoja skóra zawsze była Ci wdzięczna za odpowiednią pielęgnację.

Kochaj mnie, jednak z umiarem

Po każdym naszym spotkaniu jestem już gotowy na kolejne, jednak doskonale wiem, że czasem warto za sobą zatęsknić. Jeśli nie możesz się ze mną rozstać, chętnie będę Ci towarzyszyć w trakcie każdej porannej kąpieli, nie zapominaj jednak, że Twoja cera jest bardzo delikatna i potrzebuje przerw w peelingach. Kawowe randki dla skóry twarzy powinny odbywać się raz lub dwa razy w tygodniu. Pamiętaj o tym, przecież oboje chcemy jak najlepiej dla Twojej urody.

Kolejność najważniejsza!

Peeling kawowy połączony z depilacją zagwarantują Ci iście niebiańską gładkość skóry, aż sam nie mógłbym się oprzeć! Zapewne wiesz, że uwielbiam grać pierwsze skrzypce niezależnie od sytuacji i konkurencji. Zapamiętaj Moja Droga, peeling powinien być zawsze stosowany jako pierwszy tak, by pobudzić mieszki włosków, które następnie będą dużo łatwiejsze do usunięcia. Nie wierzysz? Wybierz więc swój ulubiony BOOMbowy zapach i przetestuj tę sztuczkę już dziś. Będziesz zachwycona!

Dostosuj peeling do skóry

Walczysz czasem z niedoskonałościami? Każda dziewczyna miewa z tym problemy, zatem ważne jest, byś pamiętała, czego nie robić gdy Twoja skóra przechodzi mały kryzys. Wiem, że kochasz się ze mną spotykać i uwielbiasz, gdy pielęgnuję Twoje ciało, muszę Ci jednak powiedzieć, byś uważała z peelingowymi randkami, gdy na Twojej twarzy pojawią się zmiany trądzikowe. Bądź dla siebie delikatna i w problematyczne dni użyj mnie lepiej na całe ciało z pominięciem okolic twarzy. Dajmy jej chwilę odpocząć, a po wygojeniu zmian zrobię wszystko, by zwalczyć wszelkie przebarwienia!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem