BodyBoom na targach w Moskwie!

Kolorowe stoisko na targach kosmetycznych

BodyBoom na targach w Moskwie!

Kochane!Wracając z Las Vegas zapowiedziałem Wam, że nie będziecie zbyt długo musiały czekać na relację z mojej kolejnej podróży - w końcu światowy ze mnie chłopak! Kilka dni temu wróciłem z Moskwy, gdzie uczestniczyłem w jednym z największych wydarzeń kosmetycznych tej jesieni - targach interCHARM! Jesteście ciekawe, jak się bawiłem? Czytajcie dalej!

Ponad tysiąc wystawców i dziesiątki tysięcy zwiedzających - pomyślcie, jak trudno było się wyróżnić w tym tłumie! Postawiłem jednak na klasykę w moim wydaniu czyli róż, który w połączeniu ze złotem spowodował prawdziwą furorę wśród moich rosyjskich fanek! Jak Wam się podoba moje stoisko? Mam nadzieję, że również jesteście pod wrażeniem! ;)

Ludzie na różowym stoisku BodyBoom

Duże, kosmetyczne wydarzenia to dla mnie zawsze niepowtarzalna okazja, by poznać najgorętsze trendy w branży kosmetycznej, nowe technologie oraz chłonąć wiedzę od innych wystawców, którzy również szukają sposobów, by Was zachwycić! Lubię takie spotkania - to dla mnie zawsze duża dawka inspiracji i energii do działania na jeszcze większą skalę! W końcu podbiłem już 20 krajów, a cała świat stoi przede mną otworem!

Kosmetyki ułożone w rzędzie

Jednak to, co lubię najbardziej to spotkania z Wami: moimi aktualnymi (i mam nadzieję :p) przyszłymi fankami! Często pytacie mnie: “jak pozbyć się cellulitu?”, skąd “moda na kosmetyki naturalne”, jakie korzyści daje Wam prosty skład oraz w czym tkwi magia mojej skuteczności? Uwielbiam odpowiadać na te pytania i obserwować, jak rodzi się między nami uczucie! :)

 

Zdjęcie modelek na złotym tle

Kochane! To dzięki Waszemu wsparciu osiągam kolejne sukcesy! :) Jaki będzie kolejny cel naszej wspólnej podróży? O tym już wkrótce… buziaki! :*

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem