BodyBoom Mama dołącza do ekipy BodyBoom

kobieta w ciąży z kosmetykiem

BodyBoom Mama dołącza do ekipy BodyBoom

Czy istnieje lepszy moment na powitanie nowych kumpli z BodyBoom Mama niż maj, w którym częściej niż zwykle myślimy o naszych mamach? Przywitajcie nowych ekspertów od pielęgnacji ciała!

Kochane,

Ciąża to szczególnie wymagający okres dla kobiecego ciała. To czas zmian hormonalnych, metabolicznych i immunologicznych, oddziałujących na cały organizm, w tym również na skórę kobiety. Mówiłyście mi nie raz, jak kłopotliwy staje się wybór odpowiedniej pielęgnacji w tym trudnym dla Was okresie. Jak łatwo o powstanie niekorzystnych zmian w skórze i jak trudno się walczy z przesuszeniem, utratą jędrności czy rozstępami. Niektóre składniki aktywne, do tej pory stosowane przez Was, teraz są niewskazane, a ulubione aromaty – mogą stać się niepożądane. Aby pomóc Wam zadbać o Wasze ciało zaprosiłem do mojej ekipy 3 wyjątkowych specjalistów!

To doświadczeni eksperci, którzy przygotują skórę do zmian zachodzących w czasie ciąży oraz pomogą odzyskać jej dobrą kondycję po porodzie lub w okresie wahań wagi ciała.

Przywitajcie: Balsam ujędrniający na brzuch i ciało, Ujędrniający kremo-żel do biustu i Ujędrniające mleczko-oliwkę przeciwko rozstępom!

Oni wiedzą, że poza dbaniem o własne ciało musicie zatroszczyć się też o zdrowie i rozwój maluszka. Dlatego w ich recepturach znajdziecie aż 98% składników pochodzenia naturalnego. Każda formuła jest bezpieczne - może być stosowana zarówno przez kobiety w ciąży, jak i mamy karmiące. Aby nie drażnić Was intensywnymi kompozycjami zapachowymi –spotykając się z BodyBoom Mama poczujecie jedynie delikatny aromat kokosa. To w pełni naturalny zapach, wynikający z zawartego w recepturach naturalnego oleju kokosowego

Teraz już chyba wiedzie, z kim trzeba się zaprzyjaźnić od pierwszych dni ciąży!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem