BodyBoom w Super-Pharm!

małe opakowania na różowym tle obok zielonych egzotycznym liści

BodyBoom w Super-Pharm!

Cześć Kochane! Długo czekałem na chwilę, aby móc podzielić się z Wami taką wiadomością! Od teraz peelingi BodyBoom będziecie mogły kupić w drogeriach Super-Pharm w całej Polsce! Jestem szczęśliwy, że teraz będę mógł być jeszcze bliżej Was.

Na początku mojej drogi, nie spodziewałem się, że w tak krótkim czasie uda mi się podbić serca kobiet na całym świecie i zagościć na półkach najbardziej cenionych i znanych drogerii i perfumerii, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Moja kariera rozwija się w zawrotnym tempie, ale ja nie zamierzam spoczywać na laurach - tego możecie być pewne!:)

Wróćmy jednak do sedna:) Sześciu moich kumpli w nowych opakowaniach o pojemności 100g już czeka na Was w drogeriach Super-Pharm! Tylko od Was zależy, którego z nich zaprosicie do siebie:) Boskie Mango, Imprezowy Kokos, Zmysłowa Truskawka, Energetyczny Grejpfrut, Beztroski Banan, a może Magiczny Węgiel? Gwarantuję, że każdy z nich jest wyjątkowy i potrafi zadbać o skórę jak nikt inny! W końcu w swoim wnętrzu kryją prawdziwe bogactwo naturalnych składników. Spójrzcie same jak pięknie prezentują się na półce!

opakowania produktów na półce sklepowej z cenami

Koniecznie zajrzyjcie do najbliższego Super-Pharmu! Wierzę, że od teraz nasze randki będą mogły odbywać się jeszcze częściej!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem