BOOMboowy weekend - Targi w Krakowie i Częstochowie!

różowa szafka oraz rollup podczas prezentacji na targach

BOOMboowy weekend - Targi w Krakowie i Częstochowie!

Cześć Kochane! Nie jest tajemnicą, że uwielbiam spotykać się z Wami sam na sam w zaciszu Waszych łazienek:) Jednak coraz częściej zdarza mi się pojawiać również na dużych wydarzeniach, podczas których możecie bliżej poznać mnie oraz moją ekipę!

W ostatni weekend września uczestniczyłem jednocześnie w aż dwóch BOOMbowych wydarzeniach: targach "Ekotyki" w Krakowie oraz targach "Work Life Balance Day powered by Ewa Chodakowska" w Częstochowie! Macie ochotę dowiedzieć się więcej? Zapraszam Was na małe podsumowanie moich weekendowych przygód!

To był naprawdę szalony czas! Dwie ekipy, dwa zupełnie różne miejsca, ale ta sama fantastyczna energia i przede wszystkim - Wy! Jak zwykle nie zawiodłyście i tłumnie przybyłyscie, aby sprawdzić co tym razem dla Was przygotowałem. Oczywiście nie obyło się bez długich rozmów, relaksujących masaży dłoni i prezentacji wyjątkowych właściwości każdego z członków mojej BOOMbowej ekipy!

Ale żeby jeszcze bardziej podkręcić emocje, wpadłem na pomysł, aby zaszczepić wśród moich BOOMbowych zespołów z Krakowa i Częstochowy prawdziwego ducha rywalizacji! Przez cały czas trwania targów mogliście obserwować zmagania obu drużyn na Facebooku i Instagramie, a potem... wybrać zwycięzcę! Wyzwania nie były łatwe, ale oba zespoły poradziły sobie wyśmienicie! Jednak jak się okazało, to chłopaki z Częstochowy podbili Wasze serca!

Bawiliśmy się doskonale i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania z Wami!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem