BOOMbowa ekipa w Las Vegas!

opakowanie peelingu na tle drogowskazu las vegas

BOOMbowa ekipa w Las Vegas!

Miło znów Was widzieć! Jeśli śledzicie mnie w sieci, na pewno zauważyłyście, że odbyłem ostatnio szaloną podróż do krainy marzeń - Las Vegas! Tak tak, spełniłem swój Amerykański Sen i wraz z niezastąpioną BOOMbową ekipą wzięliśmy udział w ekskluzywnych, międzynarodowych targach Cosmoprof North America.

Ponad 1000 wystawców z 39 krajów i 30 tysięcy odwiedzających zrobiło na nas piorunujące wrażenie. Wydarzenie jest jednym z największych i najczęściej nagradzanych w kategorii urodowo - kosmetycznej w Stanach, a podczas trzech intensywnych dni miałem okazję poznać wiele ciekawych marek ze specjalnych działów takich jak Beauty Discover, czy Discover Green.

Targi stawiają na najlepszych i najbardziej zaufanych wystawców z całego świata, musicie wiedzieć, że w takim towarzystwie czułem się jak ryba w wodzie! Jak widzicie nie mam czasu na nudę, robię wszystko co w mojej mocy, by uszczęśliwiać coraz więcej kobiet na całym świecie. Nie bądźcie jednak zazdrosne, każda z Was jest dla mnie równie ważna i wyjątkowa!

Jesteście ciekawe, co robiłem na miejscu? Rozmowy biznesowe, nawiązywanie nowych kontaktów i godne reprezentowanie BodyBoom to zadania, na których skupiłem całą swoją uwagę. Wierzę, że dzięki mojej przebojowości i bezbłędnej formule już niedługo cały świat usłyszy o niezastąpionym działaniu polskiego peelingu kawowego!

Domyślam się, że rozbudziłem Waszą ciekawość, dlatego cały czas starałem się relacjonować Wam wszystko na Instagramie, abyście jeszcze lepiej mogły poczuć niesamowity klimat mojego pobytu w Las Vegas. <3

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem