BOOMBOWY event #SeeYouSummer

Różowe drewniane leżaki z nadrukiem rozłożone na trawie obok białego stolika z drewnianej skrzynki

BOOMBOWY event #SeeYouSummer

Cześć Dziewczyny! Jeśli uważnie śledzicie BodyBoom’owe kanały social media, na pewno wiecie, że 9 września organizowałem magiczny event na pożegnanie lata #SEEYOUSUMMER na którym miałem okazję spotkać się z wieloma popularnymi blogerkami z branży beauty i fashion. Wydarzenie odbyło się w tajemniczym ogrodzie w samym sercu Krakowa i było spełnieniem moich najskrytszych marzeń!

Moi goście, wśród których znalazły się m.in. Olfaktoria, Cammy, Szafa Sztywniary oraz Haukotella mieli możliwość stworzenia spersonalizowanych peelingów BodyBoom, zaaranżowania własnego florarium oraz ozdobienia porcelany z Polskiej Fabryki Ćmielów i Chodzież. Wszystko odbywało się przy akompaniamencie muzyki na żywo. Nawet pogoda nam dopisała ;) Bawiliśmy się BOOMbowo!

Wiem, że trzeba dbać o piękne ciało, nie mogłem jednak oprzeć się smakołykom przygotowanym przez SweetLife oraz pysznym, świeżo wyciskanym sokom owocowym :)  Cieszę się, że na evencie pojawiły się nie tylko blogerki i dziennikarki, ale również moje fanki, które wygrały zaproszenie w konkursie prowadzonym na moim profilu na Facebook’u.

Jak wiadomo wszystko co dobre szybko się kończy...Pożegnaliśmy lato najbardziej BOOMbowo jak się dało! Żeby jednak nie tracić dobrych humorów i móc wrócić nieraz do tych pięknych, słonecznych chwil, stworzyliśmy film z naszej szalonej imprezy. Koniecznie go zobaczcie! <3

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem