BOOMbowa metamorfoza - poznajcie efekty!

metamorfoza kobiety efekty przed i po

BOOMbowa metamorfoza - poznajcie efekty!

Cześć Kochane! Dziś chciałbym opowiedzieć Wam o efektach metamorfozy Reni, która postanowiła zmienić swoją sylwetkę i oddać się pod opiekę ekspertów w dziedzinie treningów, diety i pielęgnacji skóry. Ekipa BodyBoom wraz z SamTrening przez 6 bardzo intensywnych tygodni pomagała naszej bohaterce uzyskać sylwetkę o jakiej zawsze marzyła! Jakie efekty udało nam się osiągnąć? Zobaczcie same!

Renia swoje treningi oraz spersonalizowaną dietę rozpoczęła w maju, a po krótkim czasie do akcji wkroczyłem ja wraz z moją BOOMbową ekipą peelingów kawowych i kosmetyków. Wszystko po to, aby jak najlepiej zadbać o skórę, która podczas intensywnych treningów i spadku wagi narażona jest na utratę jędrności i sprężystości. Dodatkowo, naszym celem była redukcja cellulitu i rozstępów oraz wzmocnienie efektów ćwiczeń. Rezultaty przerosły nasze oczekiwania! Spójrzcie same, co udało się osiągnąć Reni!

✅ -10 kg wagi
✅ -11 cm w talii
✅ -8 cm w biodrach
✅ -7 cm w udzie
✅ Wygładzenie skóry
✅ Redukcja cellulitu i rozstępów
✅ poprawa jędrności i sprężystości ciała
✅ Poprawa kondycji
✅ Wzrost wytrzymałości

Oczywiście takich efektów nie udałoby się osiągnąć bez regularnych treningów z trenerami Samtrening, zbilansowanej diety oraz... randek z moimi kawowymi kumplami i Kofeinowym Twardzielem!

Jestem bardzo zadowolona! Miejsca, które smarowałam zaskoczyły mnie tak dużą utratą centymetrów. Skóra jest gładziutka, napięta, jędrna, nie ma widocznego cellulitu (a był widoczny z góry). Zwykle skóra przy takiej redukcji jest wiotka, wisząca, z widocznymi grudkami tłuszczu pod jej powierzchnią. Z BodyBoom efekt jest fenomenalny! Randkowałam z Bodyboom przez cały czas trwania metamorfozy, regularnie 2 razy w tygodniu: w środy i soboty. Ten produkt jest niewiarygodny. Takiej skóry nigdy nie miałam! Każda z tych randek przybliżała mnie do wybuchu wielkiego uczucia...i teraz mogę to ogłosić: kocham BodyBoom!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem