EKIPA BODYBOOM PO RAZ DRUGI W LAS VEGAS!

aranżacja stoiska na targach kosmetycznych w Las Vegas

EKIPA BODYBOOM PO RAZ DRUGI W LAS VEGAS!

Cześć Kochane! Miesiące przygotowań, nieprzespanych nocy i wytężonej pracy członków mojej BOOMbowej ekipy spowodowały niesamowite efekty! Już po raz drugi na targach Cosmoprof North America moje stanowisko wzbudziło sensację i zachęciło do odwiedzin tysiące osób ;)

Czas spędzony na targach upłynął mi pod znakiem niezliczonej ilości biznesowych rozmów oraz nawiązywania międzynarodowych kontaktów. Wszystko po to, by jak największa liczba dziewczyn mogła ulec mojemu urokowi i przekonać się o niesamowitym działaniu ;)

ludzie_na_rozowym_tle

Wśród różowych akcentów i błyszczących dekoracji na półkach prezentowaliśmy się właśnie tak!

Najlepsi z najlepszych czyli: olej kokosowy, balsam do ciała Truskawkowy Kusiciel czy masło antycellulitowe do ciała Kofeinowy Twardziel dumnie eksponowali swój naturalny skład i redukujące cellulit działanie. Przyznacie, że ich kolorowe opakowania przykuwały wzrok! To chyba dlatego, że wierzymy w miłość od pierwszego wejrzenia… ;)

kosmetyki_w_prostokatnych_kartonowych_pudelkach

Będąc na targach kosmetycznych w Las Vegas po raz pierwszy marzyłem, by jak najszybciej móc tam wrócić.. ;) Cieszę się, że mój Amerykański Sen spełnił się po raz drugi! Gdzie można będzie mnie spotkać następnym razem? O tym już wkrótce, więc bądźcie czujne!

kobieta_stojaca_na_rozowym_stoisku

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem