Julia Śmigielska pierwszą ambasadorką marki BodyBoom

Julia Śmigielska wygrywa finał konkursu ambasadorka marki BodyBoom

Julia Śmigielska pierwszą ambasadorką marki BodyBoom

Cześć Kochane,Już od kilku tygodni z niecierpliwością czekałyście na wyniki konkursu na ambasadorkę, która doda kobiecy pierwiastek do męskiej ekipy BodyBoom’a. Wybór tej jednej jedynej okazał się wyjątkowo trudny, jednak w końcu mogę ją Wam przedstawić! Finalistką hashtag challenge #TwojaSuperMoc na TikToku i zwyciężczynią II etapu konkursu została Julia Śmigielska @_juliayav_ Gratulujemy!

Powiem Wam krótko – walka była zacięta! Z bardzo wielu zgłoszeń w naszym hashtag challenge wyłoniliśmy 3 wyjątkowe półfinalistki: Julię Śmigielską, Julię Jankowską@julciajankowska oraz Weronikę Szlazak @weronikaszlazak, które zaprosiliśmy do udziału w II etapie konkursu. I chociaż zadanie nie należało do łatwych, każda z nich świetnie sobie z nim poradziła, dlatego wybór ambasadorki nie był prosty! Po długich debatach podjąłem decyzję – tytuł pierwszej ambasadorki BodyBoom należy się Julii Śmigielskiej. 

Julia pierwszy etap współpracy ze mną ma już za sobą! Jej efekty będziecie mogły podziwiać w październikowym numerze magazynu Glamour! Póki co zdradzę jedynie, że moja ambasadorka prezentuje się pięknie na okładce! Będziecie mogły to same ocenić już we wrześniu… 

A co sama Julia myśli o wygranej: 

To dla mnie spełnieniem marzeń i wielka motywacja do działania. Przez te dwa finałowe dni wydarzyło się tyle rzeczy, o których nawet nie pomyślałabym, że mogłyby się spełnić. Jestem po prostu przeszczęśliwa, że mogę współpracować z marką, którą sama uwielbiam! Mam głowę pełną pomysłów, ale to co chciałabym jeszcze raz powtórzyć, bo sama też często o tym zapominam - warto walczyć o własne marzenia, bo nikt za nas tego nie zrobi, a my sami jesteśmy w stanie osiągnąć więcej niż nam się wydaje.  

Dla Julii to dopiero początek przygody z ekipą BodyBoom’a! Przez najbliższy rok będziecie miały okazję oglądać efekty wspólnych działań na naszym kanale na TikToku 

Julia, jeszcze raz gratulujemy!  

 

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem