Gwiazda może być tylko jedna!

kobieta ze świetlistą i opaloną cerą

Gwiazda może być tylko jedna!

Setki sław przeszły po czerwonym dywanie, Leonardo odebrał swojego długo oczekiwanego Oskara. Zabrakło tylko jednej gwiazdy….mnie (a może i byłem, tylko sam nie pamiętam. Wszystko przez imprezowego kokosa). Jak to się stało, że stałem się sławny? Przeczytajcie same!

Jestem polskim chłopakiem i od zawsze byłem z tego dumny! Jestem opiekuńczy - w moim wnętrzu znajdziecie same najlepsze składniki, które pozwalają mi odpowiednio zadbać o Wasze piękne ciała! Jestem też… znany i lubiany, a wszystko zaczęło się od konta na Instagramie. 
Zobaczcie same - instagram.com/bodyboom_official

Niezaprzeczalnie jestem niezwykle fotogeniczny (ten styl, ten uśmiech...) i świetnie wychodzę na zdjęciach, ale nie ma nic co bardziej dodawałoby uroku mężczyźnie niż piękna kobieta u jego boku. Nie mogłem uwierzyć własnym oczom kiedy z tygodnia na tydzień coraz więcej z Was pragnęło zrobić sobie ze mną selfie (w różnych, gorących sytuacjach) :)

… pod prysznicem @kim_zetce osobiście uwielbiam kiedy jesteście naturalne, bez grama makijażu i ułożonych włosów. Dla mnie takie jesteście najpiękniejsze. ….w wannie @brunettefashion tu sprawdza się ta sama zasada. Będąc sobą zdobędziecie niejedno serce.

….na egzotycznych wakacjach @amziemba (no dobra, na Kubie był Imprezowy Kokos). Wakacyjne klimaty, słoneczna pogoda i optymizm - wszystko razem daje idealne selfie!

….po treningu @aniamazur Trening wyzwala w nas całą masę endorfin. Nie martwcie się, na zdjęciach nie widać zmęczenia. Jedynie radość w Waszych oczach.
Nieskromnie przyznam, że kochają mnie też zwierzęta (ze wzajemnością) @dominikaola i… Wasi mężczyźni ( tu jestem troszkę zazdrosny) @deynn.

Jakby tego było mało pokochały mnie też prawdziwe gwiazdy polskiej blogosfery - zjawiskowa Maffashion, Sylwia Gaczorek czy Alina Rose. Miałem też przyjemność pozować z Anią Lewandowską i Olą Ciupą. Zdjęcia z tak pięknymi kobietami to spełnienie marzeń! A moja sława z dnia na dzień rośnie. Leonardo DiCaprio może się bać. Nadchodzi BodyBoom!

P.S. Pamiętajcie, że robiąc sobie ze mną zdjęcie z hasztagiem #kisskissboomboom możecie wygrać….jeszcze więcej mnie! I to co tydzień! Bohaterem zdjęcia nie koniecznie muszę być ja. Mogą to być też moi koledzy z BodyBoom (gwiazda Imprezowy Kokos na pewno się ucieszy) lub gadżety BodyBoom. Jest w czym wybierać!
Czekam na nasze wspólne zdjęcia!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem