Ice&Apple - najbardziej artystyczny peeling BodyBoom

peeling_Ice_Apple

Ice&Apple - najbardziej artystyczny peeling BodyBoom

Cieszę się, że w końcu nadszedł ten dzień, w którym dołączyłem do fantastycznej BodyBoomowej ekipy. Już teraz możecie mnie znaleźć w sklepie na stronie www.bodyboom.pl , gdzie w towarzystwie innych wyjątkowych peelingów „walczymy” o miano najlepszego.

Jestem ogromnie ciekaw, która wersja mnie, przypadnie Wam bardziej do gustu. Obie są baśniowe i wyrażają moje twórcze wnętrze. Moi artyści to prawdziwi pasjonaci, którzy przy każdym swoim projekcie wkładają ogrom serca.

Kaja - artystka przez duże A. Ma w sobie ogrom wrażliwości i twórczych wizji, które zachwycają odmiennością i nieocenioną dbałością o każdy szczegół. Etykieta, którą dla mnie stworzyła charakteryzuje się niezwykłą dokładnością i determinacją w projekcie podkreślającym piękno natury ujęte w delikatność i precyzję.

Ice&Apple

Maciek - artysta marzyciel. Stworzył dzieło niczym z magicznego świata baśni. Tajemniczość, oryginalność i artystyczna wizja kobiecości to projekt, który na pewno urzeknie nie jedno serce.

peeling Ice&Apple

Tym razem liczy się nie tylko moje wnętrze chociaż i ono jest naprawdę urzekające. Jeżeli lubisz orzeźwiające, letnie zapachy to jestem peelingiem idealnym właśnie dla Ciebie. Zapach świeżego, zielonego jabłuszka unoszący się w powietrzu to aromat dodający prawdziwego zastrzyku pozytywnej energii.

Zapewne zastanawiasz się jak pachnę. Otóż mój lekki, przyjemny aromat przywróci wakacyjne wspomnienia i da Ci poczucie odświeżenia. Zabiorę Cię na rajskie wakacje w artystycznej odsłonie.

A Ty, którą wersję etykiety wybierzesz? Sama zdecyduj, która z nich pasuje bardziej właśnie do Ciebie. Jeżeli nie dasz mi znać, (wpisując imię: Kaja lub Maciek podczas składania zamówienia), przybędę do Ciebie w wersji wybranej przeze mnie.

peeling kawowy Ice&Apple

Poznaj dokładnie moje wnętrze, w którym znajdziesz: skuteczną i niezastąpioną kawę Robustę, złuszczającą naskórek i przywracającą skórze jedwabistą gładkość. Drogocenne oleje nawilżają i odżywiają Twoje ciało, przywracając mu prawdziwy blask. Cukier brązowy wspomagaj proces złuszczania, mający właściwości bakteriobójcze i przeciwzapalne. Aby poznać je wszystkie dokładniej zajrzyj na stronę, gdzie znajdziesz niezbędne informacje na mój temat.

 

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem