Co każda dziewczyna chciałaby znaleźć pod choinką?

mężczyzna w stroju mikołaja

Co każda dziewczyna chciałaby znaleźć pod choinką?

Patrzę w kalendarz… dopiero koniec listopada, a do Świąt jeszcze daleko - Niestety, już nienajlepiej zaczynam. Nie muszę jeszcze myśleć o prezentach - Jeszcze gorzej. Z łatwością uda mi się znaleźć „coś specjalnego” - Błąd kardynalny.

Wybranie idealnego prezentu dla naszych bliskich wcale nie jest łatwym zadaniem, a odkładanie tego na przysłowiową „ostatnią chwilę” często skutkuje katastrofą.

Jestem zwykłym chłopakiem i już nieraz stawałem przed świątecznym dylematem „co dać mojej ukochanej”. Z wrodzoną skromnością i czystym sumieniem jako prezent idealny mogę zarekomendować… samego siebie. Postaram się Was przekonać, że to właśnie ja jestem idealnym upominkiem od Mikołaja, ale też doskonale sprawdzę się jako prezent pod choinkę.

1. Liczy się pierwsze wrażenie! Idealny prezent zaczyna się od… pięknego opakowania. Pamiętasz ten dreszcz emocji kiedy przechodząc koło choinki mijasz pięknie zapakowane pudełko i wręcz nie możesz doczekać się momentu otwarcia? O to chodzi! BodyBoom dociera do Ciebie w kopercie wypełnionej różowymi dodatkami, ziarenkami kawy i specjalnym liścikiem. Zresztą mój codzienny strój też jest niczego sobie!

2. Najważniejsza jest kobieta! Dając prezent musisz postarać się, żeby był indywidualnie dobrany do obdarowywanej osoby. Co prawda taki spersonalizowany podarunek wymaga od nas troszkę więcej pracy, ale sprawia zdecydowanie więcej radości. Każda dziewczyna lubi jak myśli się tylko o niej, pamięta się o tym co lubi i stara się dbać o nią jak najlepiej. BodyBoom dostępny jest w czterech wersjach zapachowych. Wybierz zapach, który najbardziej spodoba się Twojej ukochanej:)

3. Zaskocz ją! Co roku na Święta kupujesz mamie - książkę, a dziewczynie – bieliznę? Zmień coś - kto nie lubi niespodzianek? BodyBoom spodoba się każdej kobiecie, niezależnie od wieku czy charakteru. Przecież każdy (nie tylko panie) lubi czasem odpocząć w gorącej wannie, ze świecami i przyjemnym kosmetykiem do pielęgnacji (mmm takie domowe SPA).

Tak więc nie będąc skromnym:) Jestem przystojny, inteligentny i opiekuńczy. Która z Pań nie chciałaby spotykać takiego atrakcyjnego gościa pod swoją choinką?

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem