Influencer Live Poznań

Influencer Live

Influencer Live Poznań

Miniony weekend obfitował w niezapomniane wspomnienia. Tym razem wraz z moją ekipą zawitałem do pięknego Poznania z okazji Influencer Live, wydarzenia zorganizowanego specjalnie z myślą o twórcach działających w sieci, oraz osobach związanych z Influencer marketingiem.

Merytoryczne wykłady i praktyczne informacje w kwestii budowania własnej marki to tylko część propozycji jakie przygotowali organizatorzy wydarzenia. Na uczestników czekało 5 sal wykładowych, strefa wystawców, networking i chillout. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Stoisko BodyBoom Poznań

Influencer Live to wydarzenie, które oferuje nie tylko ogrom wiedzy i przydatnych informacji w kwesti budowania swojej pozycji w sieci ale i  mnóstwo atrakcji. Ja natomiast przeżyłem niezapomniane chwile w gronie cudownych osób. Wspaniali prelegenci, świetna organizacja i Wy najwspanialsze kobiety, które miałem okazję poznać w trochę innych okolicznościach niż zazwyczaj. Jestem ogromnie szczęśliwy, że mogliśmy ten czas spędzić właśnie razem. Wasze uśmiechnięte twarze to dla mnie znak, że był to czas nie tylko dla mnie ale i dla Was zupełnie wyjątkowy.

BodyBoom Poznań

Stoisko Poznań

Muszę przyznać, że byłem pod ogromnym wrażeniem zainteresowania stoiskiem BodyBoom. Nie sądziłem, że tak wiele z Was postanowi mnie odwiedzić. W sobotę przeżyliśmy niemały szok gdy nasze wspaniałe klientki musiały czekać w sporej kolejce aby porozmawiać z dziewczynami z mojej ekipy i otrzymać darmowe peelingi, które można było własnoręcznie ozdobić lub poprosić moich wspaniałych artystów o pomoc. Wielką furorę zrobiła również różowa wata cukrowa, która przyciągnęła uwagę młodszej części uczestników wydarzenia oraz tych płci męskiej. Cieszę się, że nie tylko Panie znalazły coś dla siebie.

BodyBoom Poznań

Stoisko BodyBoom

W weekend odbyła się również przed premiera limitowanej wersji produktu, o którym część z Was zapewne słyszała już podczas relacji LIVE na instagramie. Niestety więcej na razie zdradzić Wam nie mogę, ponieważ oficjalna premiera odbędzie się dopiero pod koniec maja. Mam jednak nadzieję, że nie zniechęci Was to do śledzenia moich social mediów, w których co jakiś czas uchylam rąbka tajemnicy.

BodyBoom Poznań

Stoisko BodyBoom

Przy okazji ostatniego wpisu na blogu dotyczącego nowej premiery limitowanej wersji kosmetyku, wspominałem również, że tym razem będzie to zupełnie wyjątkowa odsłona. Dwóch artystów, moich wspaniałych ilustratorów stworzyło coś zupełnie nadzwyczajnego. Dwie, piękne, autorskie etykiety, o których więcej dowiecie się już wkrótce.

Stoisko BodyBoom

Chciałbym bardzo podziękować Wam za tak liczną obecność podczas Influencer Live Poznań. Mam nadzieję, że to początek pięknej znajomości.10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem