Jak stosować rozświetlacz do ciała?

młoda dziewczyna trzymająca rozświetlacz

Jak stosować rozświetlacz do ciała?

Rozświetlona skóra wygląda zdrowo, świeżo i jędrnie, a spektakularny efekt rozświetlenia uzyskasz z łatwością dzięki odpowiednim kosmetykom. Zawarte w rozświetlaczach pigmenty nadadzą skórze promienny wygląd, a dobroczynne składniki aktywne pozytywnie wpłyną na kondycję skóry, jeszcze bardziej podkreślając jej piękno. Czy wiecie, jak nakładać rozświetlacz, aby uzyskać efekt glow na swojej skórze?

Rozświetlenie i pielęgnacja – podwójna moc rozświetlacza

Kluczem do pięknego wyglądu skóry jest przede wszystkim pielęgnację, dlatego mój kumpel z ekipy Świetlisty Podrywacz, poza efektem glow, zapewnia odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry. Dzięki temu aplikując go, nie musicie się martwić o to, że może powodować przesuszenie, czy podrażnienie. Świetlisty Podrywacz w swoim wnętrzu skrywa naturalne oleje roślinne o dobroczynnym dla skóry działaniu. Znajdziecie w nim masło shea, olej z awokado, babbasu, olej ze słodkich migdałów, z orzechów brazylijskich, olej sojowy, ryżowy i macadamia. Taka kompozycja poprawia nawilżenie skóry i wzmacnia płaszcz hydro-lipidowy naskórka, uelastycznia, odżywia i oczywiście dzięki drobinkom pigmentu cudownie rozświetla skórę.

Jak przygotować skórę do aplikacji rozświetlacza?

Zanim nałożycie na skórę rozświetlacz, starannie ją oczyśćcie. Regularna pielęgnacja, w tym codzienne nawilżanie balsamem, mleczkiem czy masłem do ciała, z pewnością jest dodatkowym atutem, umożliwiającym osiągnięcie efekty zdrowej i promiennej skóry. Warto pamiętać także o złuszczaniu i peelingach do ciała. Usuwanie martwego naskórka, pozwala na uzyskanie bardziej równomiernego efektu rozświetlenia oraz ułatwia przenikanie w głąb skóry składników odżywczych, zawartych w naturalnej formule Świetlistego Podrywacza.

Jak nakładać rozświetlacz?

Gdy wysoka temperatura za oknem zachęca do lżejszego ubioru warto go nakładać na skórę całego ciała, by była ona równomiernie rozświetlona. W chłodniejsze dni, gdy nogi i ręce są zakryte, stosujcie rozświetlacz do podkreślenia pięknego wyglądu dekoltu. Oczywiście tu nie ma ograniczeń, jednak najlepiej podkreślać tylko odkryte fragmenty ciała, no i oczywiście do twarzy używajcie produktów przeznaczonych do jej pielęgnacji.

Do dzieła! Nałóż rozświetlacz na skórę!

Gdy skóra jest przygotowana na aplikację rozświetlacza, wystarczy, że nałożycie niewielką jego ilość na dłonie i rozsmarujecie na nich, a następnie rozprowadzicie kosmetyk równomiernie na całej jej powierzchni. Czynność tę możecie powtarzać, dla osiągnięcia oczekiwanego stopnia rozświetlenia i uzyskania optymalnego efektu skóry muśniętej słońcem. Skórę możecie rozświetlić zawsze wtedy, gdy tego chcecie, bo Świetlisty Podrywacz przynosi natychmiastowy efekt. Co więcej, pomimo że jest stworzony na bazie kompozycji olejów roślinnych, nie tworzy tłustego filmu, pozostawiając skórę błyszczącą w promieniach słońca bez oleistej warstwy. Latem jest to szczególnie spektakularne, gdyż słońce odbijając się od drobinek na skórze, podkreśla jej piękny wygląd.

Efekt summer glow, kiedy tylko chcesz!

Świetlisty Podrywacz to rozświetlacz o wielu zaletach, dlatego możecie się spodziewać, że poza rozświetleniem poprawi on również kondycję Waszej skóry. Jestem pewien, że będziecie doskonałą parą, bo kosmetyk ten jest bardzo uniwersalny i znakomicie dopasowuje się do koloru skóry, dlatego nie musicie się martwić o wybranie właściwego odcienia rozświetlacza. Świetlisty Podrywacz jest jedyny i doskonały. Ze względu na szybką wchłanialność, możecie używać go dokładnie wtedy, kiedy potrzebujecie – na co dzień i na większe wyjścia. Na spacerze, randce czy w pracy – zawsze możecie lśnić blaskiem pięknej, zdrowej i dobrze odżywionej skóry.

Świetlisty Podrywacz to kumpel z mojej BodyBoom’owej ekipy, więc pewnie nie będziecie zaskoczone faktem, że zawiera 96% składników pochodzenia naturalnego. Jego formuła jest w pełni wegańska. Jesteś gotowa na lśnienie?

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem