Jakie zabiegi pielęgnacyjne przed ślubem? Część II

obrączki w sercu na różowym tle z napisem - dwa tygodnie do ślubu

Jakie zabiegi pielęgnacyjne przed ślubem? Część II

Jeśli suknia ślubna już na Ciebie czeka, a w Ty słyszysz w myślach Marsz Mendelssohna to znak, że do tego wielkiego dnia zostało już naprawdę niewiele! Ale spokojnie! W czasie, kiedy Ty będziesz w ferworze ostatnich przygotowań, ja i moja ekipa zadbamy o Twoją skórę i włosy. Będą prezentować się perfekcyjnie - możesz nam zaufać!

Mając jeszcze dwa tygodnie do ślubu możesz rozpocząć bardziej intensywną pielęgnację swojej cery i włosów. Promienna skóra i lśniące włosy dodadzą Ci pewności siebie w tak ważnym dniu. Zacznijmy zatem od oczyszczenia cery. Jeśli zmagasz się z niedoskonałościami, które czasami lubią pojawiać się w najmniej odpowiednim momencie, warto postarać się wcześniej im zapobiec. Tutaj do akcji wkraczają moje dwie BOOMbowe koleżanki - żółta glinka Żywiołowa Dama oraz niebieska glinka Czarująca Dama. Pierwsza z nich idealnie oczyści wszelkie zanieczyszczenia, usunie toksyny i zmniejszy przebarwienia oraz niedoskonałości. A druga - delikatnie wygładzi cerę, nawilży ją i sprawi, że będzie miękka i przyjemna w dotyku. Pamiętaj, że możesz używać ich nie tylko jako maseczka do twarzy, ale równiez całego ciała! A jeśli masz ochotę na relaksującą i oczyszczającą kąpiel - nic prostszego! Dodaj kilka łyżeczek naturalnej glinki niebieskiej lub żółtej do wanny z wodą.

Teraz czas na odżywienie oraz nawilżenie ciała i włosów! Tym zajmie się naturalny, nierafinowany Olej Kokosowy, czyli najbardziej uniwersalny członek BOOMbowej ekipy! Aby przywrócić włosom blask, wystarczy, że naniesiesz go dokładnie na całą długość włosów, nałożysz foliowy czepek oraz ręcznik, a po dwóch godzinach umyjesz włosy jak zwykle. Zbaczysz sama - efekty Cię zaskoczą! Oczywiście Oleju kokosowego możesz używać również do pielęgnacji całego ciała, nie tylko przed ślubem - po kilku spotkaniach zauważysz niesamowitą różnicę!

Wiem, że wir przygotowań może czasami całkowicie pochłonąć, dlatego przygotowałem również coś dla spóźnialskich! Zestaw do Zadań Specjalnych w ekspresowym tempie przywróci Waszą skórę do idealnego stanu! Postanowiłem połączyć siły z masłem do ciała Kofeinowym Twardzielem i peelingiem do twarzy Szorstkim Adoratorem, aby sprawić, że olśnisz wszystkich gości!

To jednak jeszcze nie ostatnie nasze spotkanie przed wielkim dniem! Jestem pewien, że będzie naprawdę wyjątkowy!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem