Jestem sławny!

ewa wojciechowska pozująca z pracownikami

Jestem sławny!

Hej dziewczyny! Wprawdzie lato w pełni, ale musicie wiedzieć, że nie oddaję się słodkiemu lenistwu, co to to nie! ;) Zdradzę Wam w tajemnicy, że firmy modowe i kosmetyczne ciężko pracują, by zapewnić Wam najmodniejsze i najlepsze jakościowo produkty jesieni 2017, które wypełniają Wasze szafy i kosmetyczki. Jako, że dbam o Was jak tylko mogę, pozwólcie, że zabiorę Was w krótką podróż po świecie mody i trendów!

6 czerwca postanowiłem wyruszyć w teren i spotkać się w Warszawskiej Agencji Aliganza z przedstawicielami największych magazynów urodowych i modowych, a także redaktorami ważnych portali i serwisów.

Zapewne jesteście strasznie ciekawe, co takiego robiliśmy w te letnie, upalne popołudnie? Zdradzę Wam sekret, że wraz z ekipą BodyBoom wzięliśmy udział w prezentacji najnowszych kolekcji na nadchodzącą jesień i zimę.

Spotkanie było bardzo owocne, możecie być pewne, że dzięki nawiązaniu kontaktów z wieloma dziennikarzami, już niedługo będziecie mogły przeczytać o swoim ulubionym peelingu kawowym w niejednej gazecie i na niejednym portalu.

W trakcie eventu spotkaliśmy również zaprzyjaźnioną wielbicielkę naszych kosmetyków Ewę Wojciechowską laureatkę nagrody Kobieta Roku, która jest miłośniczką mody i lifestylu :) Moda i trendy nie mają już przede mną żadnych tajemnic, ale jeśli jesteście ciekawe co takiego robił tam mój zespół, pozwólcie, że Wam pokażę.

BOOMbowa ekipa prezentowała Wasze ulubione, aromatyczne peelingi kawowe, których użyliśmy do wykonania relaksujących zabiegów na dłonie. Można nas było znaleźć w uroczym różowym zakątku, jestem pewien, że każda z Was byłaby zachwycona taką atrakcją!

Zabawa była przednia, spędziliśmy w Agencji Aliganza cudowny czas, nawiązaliśmy wiele nowych znajomości i po raz kolejny przekonaliśmy się, że zabiegi naszymi peelingami za każdym razem wywołają uśmiech na Waszych twarzach!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem