Kofeina: nie tylko dodaje energii, ale jest też dobra dla ciała

ziarna kawy robusty

Kofeina: nie tylko dodaje energii, ale jest też dobra dla ciała

Kto z Was nie lubi napić się pysznej kawy? Ten napój, który może być przygotowany na milion różnych sposobów pomaga w zachowaniu koncentracji, dodaniu sobie energii, a także jego aromat po prostu działa kojąco na zmysły. Wszystko to zawdzięczamy kofeinie. Ale czy wiesz, że.. kofeina jest wykorzystywana nie tylko w kuchni czy barze, ale i kosmetykach takich jak ja!

Drogocenny wpływ kofeiny zauważono już jakiś czas temu. Kosmetolodzy sprawdzali na różne sposoby jak, dlaczego i na co ona wpływa. W tym miejscu opowiem Ci jak działam ja  – peeling kawowy BodyBoom.

Każda z Was, drogie Panie szuka u siebie pewnych wad. Za dużo po bokach, na brzuchu i ten cellulit. W ten sposób wpływasz tylko na swoje „ego” i (nie)pewność siebie. Obniżając ją poprzez dokładne analizowanie każdego centymetra własnego ciała psujesz sobie humor i nie tylko. Dlatego czas, aby to mężczyzna wziął sprawy w swoje ręce i przemówił do rozsądku! Jestem tutaj ratunkiem dla duszy, ale i dla ciała...

Piękne ciało bez bólu!

Jako peeling kawowy na co dzień spotykam się z kobietami takimi jak Ty. Niepewnymi swojego ciała, lekko wstydliwymi, bo ich ciała nie są do końca idealne (zwykle tylko w ich oczach). Potrzebny jest ratunek, tu i teraz! A jak szybko i skutecznie redukować cellulit i odkładające się komórki tłuszczowe? Wystarczy, że wypróbujesz mnie!

Drzemie we mnie niezwykła moc, moc kofeiny. Kosmetolodzy dowiedli, że wpływa ona na redukcję cellulitu ponieważ hamuje proces odkładania się tłuszczu. Peeling kawowy na twarz? Czemu nie! Pamiętaj jednak, że zostałem stworzony z myślą o Twoim ciele! Do tego kofeina jest niczym detoks na toksyny, które odkładają się w komórkach, poprawia mikrocyrkulację i ukrwienie.  To jednak nie wszystko, bo przecież nie tylko cellulit jest Twoim naturalnym wrogiem. Badania potwierdziły, że kobiety stosujące peeling kawowy zauważyły zmniejszenie się obwodu w udach i tych częściach ciała, które poddawane były pielęgnacji! Jest to kolejny znak na drogocenny wpływ kofeiny! 

Zalety stosowania kofeiny w kosmetykach

Jako kosmetyk dążący do ideału – specjalnie dla Ciebie, mam też szereg dodatkowych zalet. Zawarte we mnie inne produkty jak olejki z migdałów, makadamia i arganowy, sól jeziorowa, brązowy cukier, czekolada i szereg witamin wpływają kojąco na ciało, ale i wspomagają naturalną odbudowę. Tym samym zatrzymuję czas! Twoje ciało staje się delikatniejsze, lepiej ukrwione, seksowne i ponętne, a proces starzenia się zostawimy sobie na później!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem