Duet, który pomoże Wam w walce z cellulitem

3 uśmiechnięte dziewczyny trzymające kosmetyki

Duet, który pomoże Wam w walce z cellulitem

Cześć Kochane, Przyszedł czas na dalsze powiększenie BodyBoom’owej rodziny. Tym razem do mojej ekipy dołączył wyjątkowy duet, który pomoże Wam rozprawić się z cellulitem. Poznajcie ich!

Wiem, że dla niektórych z Was pomarańczowa skórka to żaden problem, jednak dla innych jest to poważny defekt skóry, który obniża ich samoocenę. Jeśli i Wy należycie do nich – tych 2 specjalistów pomoże Wam w walce z cellulitem, jednocześnie dbając o ogólną kondycję skóry, zapewniając jej właściwą pielęgnację.

Przed Wam:

Suchy Olejek do ciała anticellulite, dzięki swojej konsystencji łatwo się rozprowadza na skórze         i szybko się wchłania. Zawarte w nim składniki aktywne: olej abisyński, kawa robusta i olej perilla skutecznie nawilżają skórę, wygładzają i poprawiają jej elastyczność.

Mleczko o ciała anticellulite ujędrnia i uelastycznia skórę, sprawia, że ciało staje się bardziej miękkie, gładkie i sprężysta w dotyku. W kremowej formule znajdziecie guaranę, kawę robustę oraz odświeżającą i rewitalizującą cytrynę. Lekka konsystencja szybko się wchłania, bez pozostawiania tłustego filmu na skórze. Na pewno docenicie również funkcjonalną pompkę ze spryskiwaczem, która umożliwia łatwe rozprowadzenia produktu na skórze.

Don’t follow the rules, just make your own!

Nie musicie mieć idealnie gładkiego ciała, aby dobrze się w nim czuć! Jeśli jednak pragniecie wsparcia w walce z cellulitem, aby uzyskać bardziej jędrną i gładką skórę – nowy duet ekspertów pomoże Wam ten cel osiągnąć!

Jestem ciekaw, który z nich skradnie Wasze serca…

 

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem