Magiczny Węgiel laureatem InStyle Best Beauty Buys 2018

Saszetka peelingu dla kobiet na tle okładki

Magiczny Węgiel laureatem InStyle Best Beauty Buys 2018

Kochane!Serce mi rośnie, kiedy jesteśmy przez Wasz doceniani! Tym razem na najwyższy stopień podium wskoczył mój kumpel: peeling kawowy Magiczny Węgiel Active Charcoal. Od dzisiaj możecie go tytułować “Laureatem InStyle Best Beauty Buys 2018” w kategorii pielęgnacja ciała. To wyróżnienie stanowi nasz wspólny sukces - w końcu to nagroda za spełnianie Waszych najskrytszych marzeń i odpowiadanie na wszystkie Wasze potrzeby! Postanowiłem, że ten wpis poświęcimy naszemu laureatowi - w końcu zasłużył, prawda? Przyjrzyjmy mu się więc bliżej!

Peeling kawowy Magiczny Węgiel to połączenie wielu naturalnych, najwyższej jakości składników. Pierwsze skrzypce gra w nim kawa robusta - źródło kofeiny skutecznie pobudzającej mikrokrążenie i zapobiegającej odkładaniu się tkanki tłuszczowej.

Pomarańczowa skórka nie ma żadnych szans - w końcu redukcja cellulitu to mocna strona kolejnego z niezwykłych składników: oleju ze słodkich migdałów. Dzięki zawartości antyoksydantów, witaminy E oraz minerałów głęboko wnika w skórę nie tylko walcząc z rozstępami, ale również dogłębnie nawilżając, regenerując i łagodząc stany zapalne skóry.

Jego działanie uzupełnia również olejek arganowy oraz makadamia - jedne z najlepszych emolientów wiążących wodę w naskórku i stymulujących proces powstawania włókien kolagenowych.

Z tego podekscytowania niemal zapomniałem wspomnieć o najważniejszym! Aktywny węgiel znajduje wiele zastosowań w kosmetyce: wybielanie zębów, oczyszczanie porów, usuwanie toksyn i zanieczyszczeń organizmu. Ukryty we wnętrzu peelingu kawowego Magiczny Węgiel nie tylko idealnie poradzi sobie z usunięciem zrogowaciałego naskórka, ale również pochłaniając zanieczyszczenia przywróci skórze naturalny blask! Musisz przekonać się o jego wyjątkowym działaniu na własnej skórze! :)

Kochane, jeszcze raz dziękuję Wam za wszystkie gratulacje i już mogę Wam obiecać, że  to dopiero początek naszej wspólnej drogi na sam szczyt! :)

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem