Piloxing i peeling kawowy - czyli idealny duet dla zachowania pięknego ciała!

kobieta z bicepsami na siłowni

Piloxing i peeling kawowy - czyli idealny duet dla zachowania pięknego ciała!

Długo szukałem odpowiedniego partnera, który pomógłby mi jeszcze skuteczniej wyszczuplać sylwetkę, redukować cellulit i likwidować zbędne kilogramy. Przygotowując się do naszego spotkania dołożyłem wszelkich starań, abyś mogła cieszyć się wypielęgnowanym ciałem i gładką skórą! Pamiętaj jednak, że to co robisz, gdy nie ma mnie obok Ciebie jest równie istotne!

Aktywność ruchowa jest moim najlepszym sojusznikiem i wspólnie jesteśmy w stanie zdziałać cuda! Spacer, jogging, jazda na rowerze są świetne, jednak niektóre mniej znane odmiany fitnessu potrafią przynieść błyskawiczne i zdumiewające efekty.

Większość osób dbających o swoje ciało stara się śledzić nowinki z branży fitness. Ostatnio powstał nowy trend, który pozwala spalić ok. 1000 kilokalorii w godzinę - Piloxing. Jest to połączenie różnego rodzaju intensywnych ćwiczeń, tańca i boksu oraz Pilates. Ta zaskakująca i pomysłowa mieszanka różnych sportów pozwala osiągnąć cel w krótszym czasie.

Dlaczego Piloxing przynosi tak zaskakujące efekty?

Dzięki zastosowaniu ćwiczeń różnej intensywności nie tylko rozciąga ciało, ale też poprawia koordynację i modeluje sylwetkę. Za sprawą ćwiczeń Pilates rzeźbi ciało oraz nadaje mu elastyczności i wdzięku. Dzięki wprowadzeniu elementów boksu oraz tańca przynosi zadziwiające efekty w odchudzaniu.

Ten nowy trend w fitnesie jest również doskonałą alternatywą dla Ciebie, jeżeli chcesz zachować dobrą kondycję fizyczną. Z Piloxingiem poprawisz swoją zwinność, prędkość i moc.

A co Piloxing ma wspólnego ze mną?

Razem z piloxingiem tworzymy BOOMbowy duet! Po wyczerpującym treningu Twoje ciało potrzebuje regeneracji i odżywienia. Naskórek należy oczyścić z potu oraz zanieczyszczeń. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zafundowanie swojej skórze SPA ze mną w roli głównej! Dlaczego? Ponieważ nie tylko dokładnie oczyszczę Twoje ciało, ale również je nawilżę i wygładzę sprawiając, że będzie seksowne, gładkie i ponętne. Wzbogacę również naskórek odpowiednimi minerałami i witaminami. A dzięki temu przyspieszę usuwanie cellulitu i zbędnego tłuszczyku z tych miejsc na staracie się ukrywać. Szykuj się na wielkie zmiany! Już niebawem będą Cię nazywać torpeda:)

Wypróbuj sama! Pamiętaj o naszej randce po każdym treningu, a Twoje ciało już zawsze będzie powalające!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem