Nowy Rok to nowe wyzwania, ale też nowe możliwości!

kobieta notująca w plannerze

Nowy Rok to nowe wyzwania, ale też nowe możliwości!

Pewnie jak co roku zrobiłaś już listę postanowień noworocznych. Czy kiedykolwiek udało Ci się ich dotrzymać? Tak myślałem… Tym razem zrób to inaczej! Zamiast po raz kolejny spisywać postanowienia - zainspiruj się! Rok 2016 zacznij z Body Boom - pokażę Ci jak łatwo jest coś zmienić!

Chciałabyś zmienić coś w swojej sylwetce, ale brakuje Ci pomysłu i chęci?

Zacznij od odwiedzenia mojego profilu na Instagram'ie - zobacz ile pięknych, wysportowanych kobiet się na nim pojawia. One też kiedyś zaczynały ćwiczyć. Zainspiruj się ich historiami, nawiąż kontakt z kimś kto będzie Cię dodatkowo motywował do ćwiczeń. Popatrz na siostry Bukowskie, z którymi (przyznam nieskromnie) znam się osobiście. Pamiętaj, że zawsze możesz też brać przykład z mojej sylwetki lekkoatlety.

Marzysz o dalekich podróżach, ale nigdy nie udało Ci się ich zrealizować z braku czasu czy środków finansowych? Latanie może być tanie! Sprawdzaj strony takie jak: www.fly4free.pl czy www.mlecznepodroze.onet.pl i lataj w najdalsze zakątki świata za grosze. W tych egzotycznych podróżach towarzyszyć Ci będzie Imprezowy kokos - to prawdziwie światowy facet!

Myślisz o zmianie stylu ubierania? Nie masz pomysłu jak najlepiej dobrać buty do sukienki albo jak wybrać odpowiedni strój na rozmowę o pracę? Odwiedzaj blogi modowe. Osobiście znam nie jedną polską blogerkę modową i przyznaję, że to naprawdę świetnie ubrane i kreatywne dziewczyny. Jest z kogo brać przykład. Maffashion, Deynn, Sylwia Gaczorek czy Paula Jagodzińska reprezentują różne spojrzenia na modę. Na pewno odnajdziesz pośród nich swój styl! A może oderwij się na chwilę od komputera i sięgnij po rewelacyjny „Elementarz Stylu” Kasi Tusk? Pięknie wydany, pokazuje klasyczne stylizacje, przydatne w każdej szafie. Oczywiście mi najbardziej podobasz się bez ubrania:). 

Zadbaj o swoje ciało. Żyjemy w ciągłym biegu, warto czasem trochę się zrelaksować. Jeden wieczór w tygodniu poświęć na domowe SPA. Weź długą, odprężającą kąpiel, zrób sobie maseczkę na twarz (polecam glinkę BodyBoom), pomaluj paznokcie, a na koniec poproś swojego mężczyznę o odprężający masaż. Wystarczy jeden dzień odpoczynku, żeby cały tydzień zadań był dla nas łatwiejszy!

W Nowym Roku warto zmienić styl życia na zdrowszy? Na pewni Ci to nie zaszkodzi! Rzuć palenie, papieros naprawdę nie pasuje kobiecie i unikaj alkoholu (ale bez przesady - każdemu zdarza się kieliszek wina od czasu do czasu). Pamiętaj, żeby trzymać zbilansowaną dietę (wskazówki już wkrótce na moim blogu!), pić dużo wody, a przede wszystkim lubić i akceptować siebie! To nie żart, pozytywne nastawienie może zdziałać cuda:).

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem