Nowości od BodyBoom!

zapowiedz_nowosci

Nowości od BodyBoom!

Cześć Kochane, w tym niełatwym dla nas wszystkich czasie, przybywam do Ciebie z niezwykle pozytywnymi newsami!
Od ostatniej premiery nowości minął już prawie miesiąc. Kosmetyki do pielęgnacji twarzy FaceBoom na dobre zawitały w Waszych domach i zadomowiły się wśród stałej ekipy peelingów. Serce nie jednej z Was skradła Puszysta Kumpelka - pianka do mycia twarzy, Giętka Idealistka - gumowa maska algowa, oraz cała reszta niezastąpionych nowości, których nie będę wymieniał, bo dzisiaj to ja jestem tutaj gwiazdą! Cieszy mnie fakt, że kosmetyki FaceBoom tak bardzo Wam się spodobały.
Codziennie dostaję mnóstwo przemiłych komentarzy, które dają mi porządną dawkę motywacji do dalszego działania i rozwoju. Jestem po to aby pomagać, wspierać i pielęgnować z największym oddaniem kobiece ciała oraz dusze. Myślę, że to właśnie dlatego czuję tę niezwykłą, wewnętrzną moc! Od dzisiaj dzień po dniu, będę przedstawiał Wam nowych kumpli w BodyBoomowej ekipie! Jeżeli szukacie powiewu świeżości i prawdziwej, pozytywnej energii, chcecie zadbać o swoją skórę jeszcze lepiej niż dotychczas, nie mogłyście trafić lepiej!
Kto to będzie? Dowiecie się niebawem! Codziennie, aż do 21 kwietnia będę zdradzał coraz więcej szczegółów. Każdego dnia do mojego sklepu www.bodyboom.pl zawita ktoś nowy, będziecie mogły dowiedzieć się kim jest i co kryje w środku, jednak kupicie ich dopiero 21 kwietnia o 12:00! Właśnie wtedy, kiedy zdradzę już wszystkie szczegóły nastąpi oficjalna sprzedaż! Śledźcie na bieżąco moje social media i bądźcie ze mną każdego dnia.
 
Już dzisiaj mogę Wam powiedzieć, ze tym będą to kosmetyki do pielęgnacji ciała! Już nic więcej nie zdradzę! Bądźcie ze mną!

STAY TUNED... NEW IS COMMING...
10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem