Nowe BOOMboowe zapachy! Ognisty Duet i For Cool Men!

nowe zapachy peelingów kawowych pomarańcza i imbir oraz tobbaco & cool apple

Nowe BOOMboowe zapachy! Ognisty Duet i For Cool Men!

Cześć Dziewczyny!Jestem bardzo podekscytowany! Za każdym razem kiedy moja ekipa się powiększa czuję ogromną radość i dumę! Jestem szczęśliwy, że mogę Was zaskakiwać. Dziś chciałbym przedstawić Wam dwóch nowych członków BOOMbowej ekipy, którzy nie mogą się doczekać, aby poznać Was bliżej!

Długo myślałem nad tym, co zrobić, aby skutecznie rozprawić się z jesienną chandrą i rozgrzać Was w długie i chłodne wieczory, które niebawem nadejdą. Ognisty Duet, czyli soczysta pomarańcza w połączeniu z aromatycznym imbirem brzmi kusząco prawda? Jestem pewny, że już niedługo staniemy się nierozłączni!

Nie zapomniałem rówież o niespodziance dla wszystkich facetów! For Cool Men to już drugi w mojej ekipie peeling dla mężczyzn. W końcu wiem jak zadbać również o męską skórę! Oczywiście zachowałem w sobie wszystko to co najlepsze, jednak jedna rzecz się zmieniła... zapach! Przygotowałem niezwykłe połączenie pysznego zielonego jabłka z nutą intrygującego zapachu liści tabaki. Wystrczy 10 minut (np. po treningu), abym wygładził, nawilżył i odświeżył męską skórę!

Jesteście ciekawe co potrafią moi nowi kumple? Zatem... nie czekajcie i poznajcie ich bliżej!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem