Peeling kawowy – jak, dlaczego i kiedy stosować?

opalone ciało kobiety bez cellulitu

Peeling kawowy – jak, dlaczego i kiedy stosować?

Od pewnego czasu stałem się ulubieńcem kobiet. Jestem szorstki, ale jednocześnie delikatny. Pachnący i aromatyczny. Pomagam w uzdrowieniu duszy i ciała. A pomyśleć, że jestem “tylko” peelingiem kawowym!

Jestem niczym ukojenie dla zmęczonego ciała codziennym życiem. Mam w sobie zbilansowaną mieszankę naturalnych składników, których nie znajdziesz w kuchni ani innych kosmetykach. Pracowali nade mną najlepsi kosmetolodzy, a testowały kobiety takie jak Ty, tak abym był najlepszy z najlepszych i czuję, że im się udało!

Jako peeling kawowy, delikatnie acz z charakterem masuję kobiece ciało, uwalniając mikroelementy, pobudzając je do odnowy i lepszego krążenia. Klasyczny peeling cukrowy nie ma ze mną szans! Moim magicznym składnikiem numer jeden jest kawa robusta, która pomaga w usuwaniu toksyn z górnych tkanek skóry. Hamuje proces starzenia się, a także odkładania się komórek tłuszczowych, które są odpowiedzialne za… tworzenie się cellulitu!

Stosuj mnie tak często, jak to możliwe!

Nie jestem zbudowany wyłącznie z kawy – chociaż kofeina jest moją mocną stroną, która sprawia, że Twoja skóra jest tak pięknie aksamitna, seksowna i strasznie kusząca! Mam w sobie elementy, które pobudzają komórki do odnowy, działają jak środek ścierny – brązowy cukier i sól jeziorowa. To właśnie one skutecznie i bezboleśnie usuwają martwy naskórek i poprawiają krążenie. W rezultacie skóra staje się młodsza, jędrniejsza i nabiera zdrowych kolorów.

Już wiesz, że jestem tym jedynym? Niezastąpionym? Oczywiście! Teraz pomówmy o dawkowaniu – podobno od przybytku głowa nie boli, ale jak z każdym kosmetykiem, należy działać z umiarem. Dlatego sięgaj po mnie dwa do trzech razy w tygodniu, gdy fundujesz sobie rytuał SPA. Nawilż skórę, nałóż niewielką ilość i wmasowuj mnie okrężnymi ruchami w ciało. Gdy już poczujesz, że skóra się rozgrzewa, pozostaw mnie na 5-10 minut, a następnie spłucz – ciepłą i zimną wodą na zmianę, aby zafundować dodatkowy bodziec do regeneracji!

Pierwsze efekty są widoczne już po czterech tygodniach! Skóra nabiera zdrowych kolorów, staje się jędrna, a po cellulicie pozostaje tylko... wspomnienie! Ale nie zapomnij o mnie, gdy już rozprawimy się z wrogiem. Stosuj mnie regularnie, aby utrzymać ten piękny efekt

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem