NOWOŚĆ - jest nas już czterech!

opakowania czterech peelingów kawowych

NOWOŚĆ - jest nas już czterech!

I stało się.

Mam dla Was niespodziankę. Mało kto o tym wie, ale…. nie jestem już sam! Od dzisiaj mam nowych kolegów. Aż trzech! Na początku nie wiedziałem czy się cieszyć czy nie. Z jednej strony fajnie mieć kumpli, z drugiej teraz nie będę już dla Was tym jedynym…

Jednak teraz, kiedy poznaliśmy się lepiej, zrozumiałem, że może nie jestem już unikatowy, ale za to praca w teamie przynosi zdecydowanie lepsze efekty. Teraz możemy jeszcze lepiej o Was dbać ! Poza tym w grupie zawsze raźniej:) Czterech to już sporo, a będzie nas jeszcze więcej.

Od dzisiaj każda z Was może zamówić Body Boom w 3 nowych wersjach zapachowych:
- BodyBoom Oryginalny (to ja to ja- najlepszy!)
- BodyBoom Truskawkowy (no dobra…on też jest fajny)
- BodyBoom Grejpfrutowy (i on)
- BodyBoom Kokosowy (i on też)

Wybór należy do Was! Każdy za nas jest inny, ale zapewniam że wszyscy chcemy dla Was jak najlepiej i potrafimy bardzo dobrze zadbać o kobietę. Jeśli wybierzecie cały pakiet – aż czterech chłopaków ( tylko dla odważnych!) czeka na Was miły upominek – boomowy gadżet!

Team BodyBoom cały czas nad sobą pracuje (ah ta zdrowa dieta i godziny spędzone na siłowni….). Efekty już widać, ale obiecujemy nie osiadać na laurach tylko starać się jeszcze mocniej. Wszystko dla Was moje drogie. To którego z nas wybierzecie, pozostaje już Waszą decyzją. My już nie możemy się doczekać!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem