Podejmij wyzwanie z Coffee Scrub Challenge!

Podejmij wyzwanie z Coffee Scrub Challenge

Podejmij wyzwanie z Coffee Scrub Challenge!

Kochane!Przyznajcie, jak Wam idzie realizacja noworocznych postanowień? W grupie “Coffee Scrub Challenge - peelingi bez tajemnic” trzymamy się całkiem dobrze. ;) Jeśli potrzebujecie dodatkowej porcji motywacji, chciałybyście poćwiczyć nad swoją regularnością lub poszukujecie wsparcia dziewczyn, które tak jak Wy chciałyby coś zmienić w swoim życiu to przeczytajcie poniższy wpis i przekonajcie się, czy BOOMbowa grupa nie będzie idealnym rozwiązaniem również dla Was!

Początek roku, u większości z nas wygląda tak samo. W myśl zasady: “Nowy Rok, nowa ja!” analizujemy te obszary życia, które wymagają mniejszej lub większej korekty i z mocnym postanowieniem poprawy biegniemy ile sił w nogach po karnet na siłownię, planujemy zdrowy jadłospis na kolejny tydzień, pozbywamy się z domu wszystkich słodyczy, zamawiamy na stronach internetowych kosmetyki jeśli obiecałyśmy sobie, że popracujemy nad kondycją naszej skóry lub wyposażamy się w cały arsenał książek w przypadku chęci podszkolenia umiejętności językowych.

Niektórym noga powinęła się już na starcie, innym tydzień lub dwa później, a niektóre z Was zapewne trwają w swoich postanowieniach do tej pory! Moim zdaniem kluczem, jeśli chodzi o wytrwałość jest nie tylko silny charakter, lecz przede wszystkim silna motywacja i wsparcie osób, którym przyświecają te same cele lub znajdują się w podobnej sytuacji. Właśnie ta myśl skłoniła mnie do założenia na Facebook’u grupy Coffee Scrub Challenge - peelingi bez tajemnic, w której koncentrujemy się na ratowaniu noworocznych postanowień - szczególnie tych, które dotyczą pielęgnacji ciała dzięki regularnemu wykonywaniu peelingów kawowych oraz aktywności fizycznej.

Brunetka w stroju do ćwiczeń

Grupa liczy już niemal 600 wyjątkowych i ambitnych kobiet, mocno zaangażowanych w tworzenie BOOMbowej społeczności. W myśl hasła: “Przygotuj swoje ciała do lata” koncentrujemy się na kompleksowej pielęgnacji obejmującej regularne złuszczenie martwego naskórka oraz walkę z cellulitem i rozstępami z pomocą moich kumpli - peelingów do ciała o przepięknym składzie: kawa robusta, różowa sól himalajska, brązowy cukier, masło shea, olej arganowy, olej makadamia, olej ze słodkich migdałów. Towarzyszy nam również hashtag #fatoff gdyż celem wielu uczestników grupy jest również zminimalizowanie tkanki tłuszczowej, a więc zmniejszenie obwodu problematycznych partii, takich jak: uda, pośladki, ramiona, czy brzuch. Na wyszczupleniu zaś zna się jak mało kto niezastąpione i jedyne w swoim rodzaju masło antycellulitowe, które dzięki wysokiej zawartości kofeiny potrafi spełniać marzenia o smukłym i jędrnym ciele.

Peeling kawowy Energetyczny Grejpfrut

Jednym z najbardziej aktywnych członków grupy jestem oczywiście ja - peeling kawowy Uwodzicielski Oryginał! Co jakiś czas rozpieszczam moje BOOMbowe dziewczyny niespodziankami, zachęcam je do dzielenia się efektami swojej ciężkiej pracy oraz udostępniam narzędzia, które ułatwiają wytrwanie w postanowieniu, jak np. autorski planner!

Kochane, jeśli udało mi się Was zainteresować tematem i chciałybyście do nas dołączyć to serdecznie zapraszam! Obiecuję, że znajdzie się dla Was miejsce :*

 

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem