Podsumowanie wyjątkowego roku!

przekrój różnych wydarzeń marketingowych oraz nagród w marce kosmetycznej

Podsumowanie wyjątkowego roku!

Pożegnaliśmy 2017 rok! Jeszcze mam przed oczami Wasze sylwestrowe szaleństwo - makijaże, sukienki, fryzury...tyle się działo! :) Teraz nadszedł Nowy Rok i pewnie niejedna z Was wraca myślami do ostatnich miesięcy, robi małe podsumowanie tego co się wydarzyło, co osiągnęła i snuje nowe plany… uwierzcie mi, ja też tak mam! ;) 365 dni - 365 niezapomnianych chwil! Wyróżnienia, targi, wspaniałe wydarzenia, nowości w mojej BOOMbowej paczce i oczywiście Wy - moje najwierniejsze fanki. To wszystko sprawiło, że jeszcze przez długi czas będę wspominał ten szalony rok! Gotowe na małe podsumowanie? Zaczynamy!

Przez te kilkanaście miesięcy udało mi się zwiedzić kawał świata! Spełniłem jedno ze swoich największych marzeń - wziąłem udział w targach Cosmoprof North America w Las Vegas! Jednak to nie było jedyne miejsce, w którym się pojawiłem. Na mojej BOOMbowej mapie mogę zaznaczyć takżę Bolonię, Dubaj i Hongkong - te targi również zapamiętam na długi czas ;) Oczywiście warto wspomnieć o równie wyjątkowych wydarzeniach w Polsce, których byłem gościem - spotkanie w Warszawskiej Agencji Aliganza z przedstawicielami największych magazynów urodowych i modowych, targi Grand Bazar, Ekotyki w Krakowie, Ekocuda, LNE, Mustache czy targi "Work Life Balance Day powered by Ewa Chodakowska" w Częstochowie.

Rok 2017 okazał się dla mnie i moich kumpli dużym sukcesem pod względem otrzymanych nagród w wielu prestiżowych plebiscytach. Oryginał otrzymał nagrodę Instyle 2017 Best Beauty Buys, Rześka Mięta Women’s Health Produkt Roku 2017, Czarująca Dama Glamour Glamies 2017, a For Alpha Men Doskonałość Roku 2017. Zostaliśmy także wyróżnieni podczas targów Cosmoprof North America w Las Vegas. Nie da się opisać tej niewyobrażalnej radości, która wynika ze świadomości, że doceniają nas kobiety na całym świecie! Dodatkowo zostałem laureatem ogólnopolskiego programu "Dobra Marka", który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem marek w poszczególnych branżach, a także laureatem najważniejszego konkursu z branży e-commerce w Polsce - Ekomersy w kategorii „Konsekwencja w budowaniu marki i wizerunku – mały sklep”.

To jeszcze nie koniec wyjątkowych wspomnień! Sięgnijmy pamięcią do początku września… pamiętacie co się wtedy wydarzyło? W tajemniczym ogrodzie w centrum Krakowa zorganizowałem event na pożegnanie lata See You Summer! Spędziłem wspaniały czas z wieloma popularnymi blogerkami z branży beauty i fashion. Przygotowałem mnóstwo atrakcji, dzięki którym skradłem ich serca… ;)

Każdego roku nasza szalona paczka nieco się powiększa. Pamiętacie nazwy moich nowych kumpli? Pewnie niejeden z nich zdążył się już z Wami zaprzyjaźnić… ;) Magiczny Węgiel, For Cool Men Tobacco & Cool Apple oraz Ognisty Duet Imbir & Pomarańcza. Oto oni - najlepsi towarzysze podczas kąpieli! W moim sklepie pojawiły się również nowe akcesoria - turban na włosy oraz żółta i fioletowa piżamka z szalonymi nadrukami.

Tak w skrócie wyglądał mój ostatni rok.... ;) Te wszystkie wyróżnienia i sukcesy nie miałyby miejsca, gdyby nie Wy! Każdego dnia otrzymuję od Was mnóstwo uwagi i miłych słów. Chcę się dla Was starać. Kocham spędzać z Wami każdą chwilę i sprawiać, że czujecie się piękne i kobiece. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć NAM, aby 2018 rok był przepełniony szalonymi, niezapomnianymi spotkaniami!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem