Aktywny węgiel - poznaj jego tajemnicę!

czarne kamienie imitujące węgiel aktywny oraz kosmetyk z połyskującą etykietą

Aktywny węgiel - poznaj jego tajemnicę!

Cześć moje Piękne! Dzisiaj chciałbym porozmawiać z Wami o jednej z najważniejszych rzeczy w pielęgnacji skóry. Mowa tutaj oczywiście o właściwym oczyszczaniu. Niezależnie od tego jaki typ skóry posiadacie - zapewniam Was, że dokładnie oczyszczona, odwdzięczy Wam się pięknym i promiennym wyglądem! Dziś chciałbym zdradzić Wam kilka moich pielęgnacyjnych sekretów!

Pielęgnacyjne ABC

Nawet najlepsze kosmetyki nie będą miały szansy zadziałać, kiedy skóra nie będzie odpowiednio przygotowana na ich przyjęcie. Regularne peelingi to podstawa, aby złuszczyć martwy naskórek, tym samym ułatwiając przeniknięcie składników aktywnych zawartych w kosmetykach wgłąb naszej skóry. Peeling dodatkowo pobudzi krążenie krwi i przyspieszy metabolizm tkanki tłuszczowej. A to oznacza mniej cellulitu i rozstępów! Brzmi dobrze prawda? A co powiecie na to, aby jeszcze bardziej wzmocnić oczyszczające działanie peelingu? Mój nowy kolega - Magiczny Węgiel dołączył do ekipy właśnie po to, aby pomóc Wam w walce o piękną skórę bez niedoskonałości! Dlaczego jest tak wyjątkowy i czemu zawdzięcza swoje oczyszczające właściwości? Czytajcie dalej!

Poznaj moc aktywnego węgla!

Nie bez powodu węgiel aktywny nazywany jest "czarnym złotem". Jego lecznicze i pielęgnacyjne właściwości są bardzo szerokie i znane od wieków, a Ty pewnie nie raz spotkałaś go w swojej domowej apteczce. Jeśli nie możesz poradzić sobie z niedoskonałościami skóry np. wypryskami, nadmiernym przetłuszczaniem, zablokowanymi porami lub nierównomiernym kolorytem - węgiel aktywny, dzięki silnym właściwościom antybakteryjnym i przeciwzapalnym, świetnie sobie z nimi poradzi. Działa jak magnes - przyciąga do siebie i usuwa zanieczyszczenia i toksyny, które są odpowiedzalne za powstawanie problemów skórnych. Co ważne - przyspiesza również gojenie się ran, co sprawia, że ślady po niedoskonałościach i drobne przebarwienia znikają w mgnieniu oka. Mam również dobrą wiadomość dla tych z Was, które mają skłonność do alergii i podrażnień - węgiel aktywny, mimo, że tak skuteczny, jest delikatny dla skóry.

To co moje Kochane przekonałem Was do tego, aby przekonać się na własnej skórze jak działa Magiczny Węgiel?

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem