BODYBOOM, BABYBOOM i FACEBOOM POZYTYWNIE ZWERYFIKOWANI PRZEZ STOWARZYSZENIE KOSMETYKI BEZ OKRUCIEŃSTWA

królik miniaturka

BODYBOOM, BABYBOOM i FACEBOOM POZYTYWNIE ZWERYFIKOWANI PRZEZ STOWARZYSZENIE KOSMETYKI BEZ OKRUCIEŃSTWA

Hej Kochane,pewnie zauważyłyście już jak ważny jest dla mnie los zwierząt. W naszych formułach nie znajdziecie żadnych odzwierzęcych składników, a każdy z mojej ekipy powstał z poszanowaniem i wrażliwością na los zwierząt. To jednak nie wszystko! Miło mi Was poinformować, że pozytywnie przeszedłem weryfikację przez Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa!

Co to w praktyce oznacza? 

Jak pewnie wiele z Was wie, już od wielu lat w Unii Europejskiej funkcjonuje zakaz testowania kosmetyków na zwierzętach. Warto jednak wiedzieć, że zakaz ten oznacza jedynie,  iż finalny kosmetyk nie może być sprawdzany na zwierzętach, ale nie dotyczy to już poszczególnych składników wchodzących w skład jego formuły. W praktyce może się zdarzyć, że kosmetyk nietestowany zawiera w sobie substancje testowane na naszych czteronożnych przyjaciołach.  

Pozytywna weryfikacja przez Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa oznacza, że w moim przypadku nie tylko gotowe kosmetyki, ale i poszczególne składniki nie są w żaden sposób sprawdzane na zwierzętach! 

#crueltyfree #animallover 

 

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem