Zawsze chciałaś to wiedzieć, ale bałaś się zapytać. Prawdziwa funkcja kofeiny w kosmetykach odchudzających.

Kobieta podczas kąpieli rozprowadza peeling kawowy na nodze

Zawsze chciałaś to wiedzieć, ale bałaś się zapytać. Prawdziwa funkcja kofeiny w kosmetykach odchudzających.

Cześć Moje Piękne! Wiecie, że jestem czarującym uwodzicielem, ale musicie pamiętać, że mój urok osobisty to nie jedyna zaleta, jaką posiadam! Zdradzę Wam, że jestem prawdziwym ekspertem w dziedzinie kosmetyki i składników naturalnych pielęgnujących skórę. W związku z tym, że jesteście moimi ulubienicami, postanowiłem podzielić się z Wami swoją wiedzą, abyście mogły jeszcze lepiej pielęgnować swoje boskie ciała!

Pomówimy dziś o działaniu kofeiny zawartej w peelingach BodyBoom. Czy kawa naprawdę może zniwelować cellulit i wyszczuplić? Zapewne nie raz zastanawiałyście się nad tym.

Pozwólcie więc, że zdradzę Wam moje sekrety zbawiennego działania kawy. Kofeina ma niesamowite właściwości, które pomagają w zwalczaniu tak zwanej pomarańczowej skórki. Cała sztuczka polega na hamowaniu procesu przyrostu komórek tłuszczowych oraz zmniejszaniu ich objętości. Takie proste, a tak skuteczne, prawda? ;)

No dobrze, skąd w takim razie ten cudowny efekt ujędronionej skóry, jaki daje Wam stosowanie peelingów kawowych BodyBoom? Otóż nie jest to żadna magia! Jędrne ciało, które uzyskujecie dzięki naszym wspólnym randkom pod prysznicem jest zasługą pobudzania ukrwienia i odwadniania komórek. Taki efekt możecie osiągnąć tylko w wyniku regularnego stosowania ekstraktu z kawy.

Jak widzicie, jestem Waszym skarbem, pamiętajcie o naszych częstych spotkaniach, a ja zagwarantuję Wam piękną, zdrową i gładką skórę godną prawdziwej bogini!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem