Zrób prezent Ziemi w dniu jej święta

Dzień Ziemi

Zrób prezent Ziemi w dniu jej święta

22 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi! Aby uczcić święto naszej planety postanowiłem przygotować dla Was akcję niespodziankę. Pomóż Ziemi i świętuj jej dzień przez cały rok w naprawdę prosty sposób.

Dzień Ziemi to idealny moment na nagłośnienie spraw dotyczących kwestii przyszłości naszej planety. Organizowane są różnego rodzaju wydarzenia, wykłady i akcje, które mają za zadanie promować ten jakże ważny dla nas wszystkich, ekologiczny styl życia. Warto również mówić o tym jak niszczycielski wpływ mają na środowisko skutki zanieczyszczenia powietrza. wód czy globalne ocieplenie, które jest dla świata coraz poważniejszym problemem. Segregujmy śmieci, promujmy akcje sprzątania miast, parków, lasów czy okolic miejsc zamieszkania. Wybierajmy świadomie produkty w ekologicznych opakowaniach. Pamiętajmy o rozsądnych decyzjach. Myślmy o ograniczaniu zużycia wody i prądu. Zamieńmy samochód na rower lub komunikację miejską. Rozwiązań jest wiele.

dzień ziemi

Niedawno media obiegła informacja dotycząca pierwszego butelkomatu w Polsce. Okazuje się, że stanie on właśnie w Krakowie. Kraków bez plastiku? Pod takim hasłem miasto uświadamia swoich mieszkańców co do prawidłowego zarządzania odpadami i podejmowania świadomych decyzji. Wychodzimy naprzeciw problemom związanym z nadmierną produkcją plastiku i pokazujemy jak bardzo ważny i aktualny jest to temat. Rezygnacja z używania plastikowych butelek, reklamówek, słomek oraz postawienie na ekologiczne zamienniki wykonane z tworzyw przyjaznych środowisku to cel, do którego powinniśmy dążyć.

dzień ziemi

W związku z tym przygotowałem dla Was niespodziankę. Odeślij do mnie trzy opakowania po kosmetykach lub peelingach Bodyboom, a otrzymasz zestaw bambusowych słomek i peeling 30g zupełnie za darmo! Co należy zrobić? To proste:

  • odeślij 3 opakowania po kosmetykach (bez opakowań po peelingach) Bodyboom
  • zostaw w paczce swój adres email
  • oczekuj ode mnie kodu na darmowe produkty do kolejnego zamówienia

dzień ziemi

Akcja trwa do odwołania. Masz pytania napisz do mnie na priv. Opakowania odeślij na adres:

Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. S.K.
ul. Fabryczna 20, 31 – 553 Kraków

Dziewczyny! Akcja została zakończona 30 września. Dziękuję za wszystkie przesłane opakowania i Wasze zaangażowanie. 

 

 

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem