Puszysta Kumpelka i Migocząca Celebrytka z nową, niezawodną pompką!

Puszysta Kumpelka i Migocząca Celebrytka z nową, niezawodną pompką!

Puszysta Kumpelka i Migocząca Celebrytka z nową, niezawodną pompką!

Jeśli lubicie ekipę FaceBoom’a, a w szczególności zaprzyjaźniłyście się z Puszystą Kumpelą – Oczyszczającą pianką do mycia twarzy lub z Migoczącą Celebrytką – Nawilżająco-Rozświetlającą pianką do mycia twarzy, to mam dla Was dobrą wiadomość!

Słyszałem, że wiele z Was miało kłopoty z używaniem ich dozowników – zacinały się lub blokowały całkowicie, kończąc Wasze wieczorne lub poranne spotkania przed czasem! :( W imieniu całej naszej ekipy bardzo Was za to przepraszam!  Wiem, że FaceBoom spędził bezsennie niejedną noc szukając niezawodnego dozownika dla obu pianek. Po kilku próbach – udało się! Jego poszukiwania zakończyły się sukcesem i już od jakiegoś czasu na półkach Waszych ulubionych drogerii możecie spotkać Puszystą Kumpelę i Migoczącą Celebrytkę w ulepszonej odsłonie - z nowymi pompkami, które doskonale dozują i spieniają kosmetyk, bez zacinania się! Wiemy, że ta informacja nie do wszystkich jeszcze dotarła, dlatego obaj z FaceBoomem postanowiliśmy podzielić się z Wami tą dobrą wiadomością w bardziej widoczny sposób! Od teraz na Puszystej Kumpeli i Migoczącej Celebrytce znajdziecie różową naklejkę “Mam już nową, niezawodną pompkę”   

A jeśli macie problem z wcześniej zakupioną pianką – skontaktujcie się ze mną! Skorzystajcie z formularza reklamacji na stronie: Formularz reklamacji (bodyboom.pl) lub piszcie do mnie na hello@bodyboom.pl 

Pamiętajcie, moja ekipa zawsze jest chętna do pomocy! 

 

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem