Rok 2016 - Nasz wspólny sukces!

nagrody i wyróżnienia dla polskiej marki z branży kosmetycznej

Rok 2016 - Nasz wspólny sukces!

Hej dziewczyny!Nowy, 2017 rok w pełni się u nas zadomowił. Mam wiele ciekawych i dużych planów, nad którymi już zacząłem pracować...

 ... jednak te długie, chłodne wieczory sprawiają, że lubię czasem usiąść pod kocem z kubkiem gorącej herbaty i trochę zwolnić. Przeglądam wtedy stare zdjęcia na Instagramie i wspominam … a muszę Wam powiedzieć, że jest co!

Rok 2016 był dla mnie wyjątkowy pod wieloma względami. Przede wszystkim udało mi się poznać Was jeszcze więcej i jeszcze lepiej, nie zliczę już wszystkich odbytych randek i wspólnych kąpieli. Cieszę się z każdego nowego spotkania i nie mogę doczekać kolejnych! Wiem, że zasługujecie na wszystko, co tylko najlepsze, dlatego pracowałem nad sobą dzień i noc, by móc spełnić Wasze oczekiwania - ulepszyłem swój skład, zamieniając sól jeziorową na przepięknie różową sól himalajską i wskoczyłem w nowe opakowanie, byście mogły jeszcze wygodniej ze mnie korzystać i bym jeszcze lepiej wychodził z Wami na zdjęciach!

Oprócz tego do mojego zespołu dołączył nowy przystojniak - Balsam do ciała: Truskawkowy Kusiciel, o którego zaczynam być chyba powoli zazdrosny! Z dalekiej podróży do najdalszych zakątków Syberii wróciły też dwie piękne Damy: niebieska i żółta glinka, które wprowadzają nieco dyscypliny i porządku w naszej BOOMbowej męskiej ekipie.

Ubiegły rok, to również nagrody, które w bardzo dużej mierze zawdzięczam Wam, moje drogie. Jestem z nich niezmiernie dumny i jeszcze bardziej wdzięczny za wszystkie głosy, które oddałyście na mnie w tych plebiscytach. Zostałem okrzyknięty najbardziej Stylowym (Stylowy Kosmetyk 2015), Doskonałym (Doskonałość roku 2016) i Fit (Glamour Fit Awards) facetem! Muszę przyznać, że wcale mnie to nie dziwi - ktoś w końcu musiał to zauważyć i docenić ;).

Ale to nie wszystko! Oprócz codziennego pozowania do zdjęć, podbijania kolejnych damskich serc i wygrywania nagród (życie gwiazdy to wbrew pozorom całkiem ciężka praca!) odwiedziłem też parę nowych miejsc, w których postanowiłem zostać na dłużej. Chcąc być jeszcze bliżej Was, niemal dosłownie “na wyciągnięcie ręki”, zadomowiłem się w wielu drogeriach i perfumeriach w całej Polsce. Dzięki temu możecie mnie powąchać i dokładnie obejrzeć, zanim zdecydujecie się na wspólną kąpiel. Zwiedziłem też trochę świata - od teraz spotkać możecie mnie także we Francji, Grecji, Portugalii, Dubaju i Arabii Saudyjskiej - uczę się pilnie nowych języków, by móc jak najlepiej zadbać o wszystkie panie, z którymi się spotykam!

 Dziękuję Wam za to, że byłyście ze mną przez cały poprzedni rok i już nie mogę się doczekać tego, co przyniesie ten nowo rozpoczęty! Przeżyjmy go razem!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem