ROK BOOMBOWYCH KOBIET!

uśmiechnięte kobiety w różowym body trzymające peeling kawowy

ROK BOOMBOWYCH KOBIET!

Dzień kobiet, to jedno z moich ulubionych świąt. Uwielbiam widzieć Was szczęśliwe i uśmiechnięte, a co za tym idzie - jeszcze piękniejsze!

Uważam jednak, że każda z Was zdecydowanie zasługuje na to, by czuć się wyjątkowo i być traktowana w szczególny sposób nie tylko 8. marca. Jeśli regularnie spotykacie się ze mną i całą moją ekipą, to mogę być spokojny, że faktycznie tak jest. Wiem jednak, że w natłoku codziennych obowiązków i z braku czasu często rezygnujecie z chwili relaksu na rzecz teoretycznie bardziej istotnych spraw. To normalne. Dlatego mimo wszystko cieszę się, że istnieją takie święta, podczas których macie pretekst, by nieco zwolnić, odpocząć i zadbać o siebie! Jeden dzień, który w pełni poświęcicie sobie samym może być świetnym początkiem rytuału pielęgnacyjnego i świadomego wyboru zdrowszego trybu życia. Bo przecież to tylko od Was zależy, czy Dzień Kobiet będzie trwał cały rok!

Wspominałem już jak istotne jest pozytywne nastawienie do życia i zachowanie balansu między pracą i obowiązkami, a czasem spędzonym z bliskimi lub na rozwijaniu samej siebie. Na pewno zgodzicie się ze mną, że po małym domowym SPA czujecie się znacznie lepiej, jesteście odprężone i nabieracie dystansu do codzienności.

Bardzo istotne jest, byście każdego dnia dbały też o siebie, a nie tylko o wszystkich dookoła (kobiety już takie są :)! ). Zwróćcie uwagę na swoją dietę - to od niej w największym stopniu zależy Wasze samopoczucie: lekkie, zdrowe posiłki spożywane 5 razy dziennie sprawią, że będziecie pełne energii i motywacji do działania. Oprócz tego poprawi się stan Waszej skóry i włosów, co również ma bezpośredni wpływ na Wasz humor i pewność siebie :). W tej kwestii oczywiście możecie liczyć na mnie - nikt tak dobrze nie zna się na pięlęgnacji kobiecych ciał, jak ja! :) Postarajcie się każdego dnia przeznaczyć choć 30 min na dowolną formę aktywności fizycznej - będziecie zaskoczone jak wiele siły da Wam zmęczenie!

Jednak najważniejsze jest to, żeby każda z Was zrozumiała, że codzienne dbanie o siebie jest czymś nie tylko zasłużonym, ale i koniecznym! Kobiety: mamy, uczennice, studentki, żony, bizneswomen... codziennie pokonują niezliczone przeszkody i każdy dzień muszą zaczynać z ogromną ilością energii. Dlatego tak ważne jest, by pamiętać o jej regularnym uzupełnianiu :)

Jeśli będziecie dbać o swoje zdrowie - zarówno fizyczne, jak i psychiczne, to możecie być pewne, że nic nie stanie na Waszej drodze do spełnienia wszystkich (nawet największych) planów i marzeń :)


Niech Dzień Kobiet nigdy się nie kończy!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem