Peeling kawowy Shimmer Gold nominowany w plebiscycie Glammies

Modelka prezentująca peeling

Peeling kawowy Shimmer Gold nominowany w plebiscycie Glammies

Kochane! Czy wiecie, że magazyn Glamour Poland już po raz piąty przyznaje tytuły Glamour Glammies? To kolejna edycja, która dzięki głosom internautów ma wyłonić best of the best spośród kosmetyków.

Nie wiem czy wiecie ale jako kawowy peeling Błyskotliwy Prowokator ja również otrzymałem nominację do zostania najlepszym i otrzymania nagrody w kategorii produkt do rozświetlania! Konkurs dotyczy 16 kategorii dotyczących kosmetyków do makijażu oczu,ust i brwi, a także produktów do pielęgnacji twarzy, oczyszczania, stylizacji włosów, manicure i pedicure oraz pielęgnacji ciała. Nagradzane będą również najlepsze szampony i maski do włosów, dermo i eco kosmetyki. Dla mnie najważniejsza jest jednak kategoria rozświetlaczy, w której wystartowałem również z myślą o Was. Zawsze chce jak najlepiej prezentować się na Waszych ciałach, a tym razem zależy mi również na tym by mistrzowski tytuł był naszym wspólnym zwycięstwem.

Peeling kawowy Błyskotliwy Prowokator

Zabłyśnijmy i cieszmy się naszym sukcesem!  Od zgarnięcia głównej nagrody dzieli nas niewiele!  Konkurencja jest spora, a przeciwnicy naprawdę groźni! Na co dzień walczę o dobro Waszej skóry wygładzając, nawilżając i odżywiając ją za każdym razem gdy mnie potrzebujecie. Tym  razem to ja proszę Was o pomoc w ostatecznym starciu kosmetycznych gigantów. Zagłosujcie na swojego hero BŁYSKOTLIWEGO PROWOKATORA Przewidziałem dla Was niespodziankę i jak zwykle zrobię wszystko by sprostać Waszym oczekiwaniom! Umówmy się tak.  Wy oddacie na mnie głos, a ja w zamian za to podrzucę Wam 20% rabatu na zakupy w moim sklepie! Swój rabat odbierzecie gdy:

1.Wejdźcie na stronę głosowania TUTAJ

2. Oddajcie na mnie swój głos! Możecie to zrobić nawet 5 razy dziennie

3. Napiszcie do mnie na facebooku a otrzymacie swój indywidualny kod rabatowy, który będziecie mogły wykorzystać na zakup swoich ulubionych produktów

To jak, pomożecie? Głosowanie trwa do 14 marca!

Zatem ruszajmy do boju!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem