Śniadanie Prasowe - relacja

logo na tle liści egzotycznych pomalowanych na kolorowo

Śniadanie Prasowe - relacja

Wakacje to dla większości czas błogiego lenistwa i zasłużonego odpoczynku, ale nie dla mnie i ekipy BodyBoom...!

20 czerwca zaprosiłem przedstawicielki największych magazynów oraz serwisów urodowych i modowych w podróż do świata BodyBoom. W klimatycznych wnętrzach Qchni Artystycznej w Warszawie zorganizowaliśmy wyjątkową prezentację naszej BOOMbowej ekipy. Obecne na spotkaniu dziennikarki oraz blogerki mogły na własnej skórze przekonać się jakie zalety kryje w sobie Szorstki Adorator czy Troskliwy Opiekun, który z czułością dba o wrażliwą skórę kobiet w ciąży i mam karmiących. Nie byłbym jednak sobą, gdybym na tę wyjątkową okazję nie przygotował dodatkowej niespodzianki.

O co dokładnie chodzi? Dowiecie się już niedługo! Już nie mogę się doczekać, aż Wam o nim opowiem! Zdradzę tylko, że poznacie kogoś nowego, kto na razie nieśmiało zaprezentował się jedynie gościom naszej imprezy...

Środowe spotkanie z dziennikarkami i redaktorkami było bardzo owocne – efekty przeprowadzonych rozmów już niedługo będziecie mogli zobaczyć w niejednym magazynie czy na portalu, a póki co zapraszam Was na fotorelację z tego wydarzenia.

Recepcja

Stoły czekają na gości

Pierwsi goście

Nasza boombowa ekipa

Nasi goście

Powitanie

Nasi goście

Przemówienie

W trakcie śniadania

Upominki dla gości

Miejsce na relaks

Warsztaty ilustratorskie

Boombowe ilustracje

Warsztaty ilustratorskie

Nasz gość specjalny

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem