Spędźmy te święta razem!

zapakowane prezenty owinięte wstążką w kolorze cynamonowym

Spędźmy te święta razem!

Jak Wam idą przygotowania do świąt? :) Mam nadzieję, że wśród tych wszystkich obowiązków i gorączkowego planowania nie zapomniałyście o spotkaniach ze mną … Ja myślę o Was bez przerwy, dlatego mam kilka niespodzianek, które pomogą Wam się zrelaksować!

Ze mną nie tylko odpoczniecie, ale także nie będziecie już musiały martwić się brakiem pomysłu na świąteczne prezenty dla najbliższych!

W swym doskonałym wyczuciu estetyki, znajomości Waszych potrzeb i marzeń, a także w całej mojej miłości do Was, przygotowałem kilka BOOMbowych zestawów, które każdy pokocha od pierwszego “spotkania” :) Oprócz tego, chcąc uczynić ten świąteczny okres jeszcze bardziej wyjątkowym, sprowadziłem dla Was z powrotem (ale tylko na krótką chwilę!) Waszych ulubieńców: Świąteczny Cynamon i słodki Kubeczek w Różowym Sweterku, by podczas długich i zimnych wieczorów dać Wam tak dużo ciepła, ile tylko będziecie potrzebować. Chcę dbać o Was także wtedy, kiedy nie mogę trzymać Was w ramionach i mieć pewność, że czujecie się piękne i wypoczęte nie tylko w trakcie naszych wspólnych kąpieli, ale również pomiędzy nimi (tak, wiem, jestem idealny :) ).

Tutaj z pomocą przyjdą dwa zestawy najsłodszych (i jednocześnie najbardziej seksownych) akcesoriów, jakie kiedykolwiek widziałaś :) Wygodna piżamka, mięciutki różowy ręcznik z uszkami, ciepłe zakolanówki, słodki kubeczek … i JA! - najlepsze antidotum na zimowe smutki. Zaproś do towarzystwa jeszcze Świąteczny Cynamon i możesz być pewna, że tej zimy nie pozwolimy Ci zmarznąć! :)

Podaruj sobie i swoim bliskim BOOMbowe święta!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem