Wielki powrót - Świąteczny Cynamon

Grafika z opakowaniami peelingów na świątecznym filetowym tle

Wielki powrót - Świąteczny Cynamon

Hej Kochane!Nie mam wątpliwości - ostatnie tygodnie to czas wyjątkowych nowości i niespodzianek dla Was! W końcu uwielbiam Was rozpieszczać i nie mam zamiaru przestać nawet na chwilę! Dziś chciałbym przedstawić Wam kogoś, kogo pewnie już dobrze znacie. A jeśli jeszcze nie - koniecznie musicie to nadrobić. Do mojej BOOMbowej ekipy, jak co roku dołączył Świąteczny Cynamon! Czy cieszycie się tak samo jak ja?

Tej jesieni i zimy nie musicie obawiać się chłodów. Zapewniam Was - będzie gorąco! Niedawno w naszej BOOMbowej ekipie przywitaliśmy aż dwie nowości - Ognisty Duet o zniewalającym zapachu imbiru i pomarańczy oraz już drugi peeling dla wszystkich COOL facetów - Tobacco&Cool Apple.

Teraz kolej na uwielbiany przez Was Świąteczny Cynamon! Wiem, jak bardzo podoba Wam się jego zmysłowy korzenny zapach. Nic dziwnego - doskonale potrafi zrelaksować ciało po męczącym dniu. Jak każdy z BOOMbowych peelingów, nie tylko obłędnie pachnie, ale również z największą starannością dba o Twoją skórę. Dzięki zawartości naturalnych składników wygładzi ją, nawilży i pozostawi aksamitnie gładką. Brzmi kusząco prawda? Nie pozwól sobie zmarznąć tej zimy! Zaproś go do siebie!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem