Co robiłem na targach Grand Bazar w Warszawie?

słoiczki z testerami kosmetyków i ekspozycja targowa

Co robiłem na targach Grand Bazar w Warszawie?

Event w Warszawskiej Alliganzie, Targi w Los Angeles, jak widać nie próżnuję i idę jak burza, podbijając coraz ciekawsze rynki w Polsce i na świecie! Mam dziś dla Was kolejną relację, tym razem z niesamowitych, modowych targów Grand Bazar, organizowanych w przepięknym Warszawskim Domu Towarowym Braci Jabłowskich. Na początku swojej drogi nawet nie marzyłem, że będę gościem na tak ciekawych wydarzeniach, jednak od dwóch lat, moja kariera BOOMbowego, kawowego amanta na rynku kosmetycznym rozwija się w niesamowitym tempie!

Targi Grand Bazar były wyjątkowo stylowym wydarzeniem, gdzie miałem okazję spotkać najciekawszych, młodych twórców na polskim rynku modowym. Same gorące marki, wyjątkowi ludzie, zapewniam Was, że było na co popatrzeć! Muszę się jednak nieskromnie pochwalić, że ja również nie zostawałem w tyle, co to to nie!

Wraz z naszą ekipą byliśmy niesamowicie rozchwytywani, a odwiedzający wprost lgnęli do naszego różowego stoiska, by przekonać się na własnej skórze o magicznym działaniu peelingów kawowych BodyBoom. Podczas prezentacji przedstawialiśmy między innymi wszystkie 7 zapachów, które dobrze znacie, nowego chłopaka For Alpha Men i każdy z nich cieszył się niemałym zainteresowaniem.

Na imprezę zostałem zaproszony przez Be Glossy, niezmiernie cieszę się z udziału w tych targach i myślę, że jeszcze nie raz to powtórzę! Dzięki podobnym spotkaniom jestem coraz popularniejszy, ale co najważniejsze, coraz lepiej rozumiem Wasze potrzeby, a przecież od tego jestem, by jak najlepiej rozpieszczać Wasze zmysły! ;)

Wiem, że lubicie znać każdy najmniejszy szczegół, więc przygotowałem dla Was specjalną super relację z wydarzenia. Miłego oglądania! 

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem