BOOMbowa ekipa na Targach LNE w Krakowie!

różowe stoisko z kosmetykami naturalnymi na targach LNE w krakowie

BOOMbowa ekipa na Targach LNE w Krakowie!

Cześć Dziewczyny!Każda okazja, kiedy mogę spotkać się z Wami jest dla mnie naprawdę wyjątkowa! Właśnie dlatego nie mogło mnie zabraknąć na najważniejszym wydarzeniu w branży beauty, czyli 36. Kongresie i Targach LNE w Krakowie. Jak zwykle nie zawiodłyście i tłumnie przybyłyście, aby się ze mną przywitać!

Targi LNE to niezwykłe wydarzenie. Setki najlepszych kosmetycznych marek, inspirujące wykłady, ciekawe pokazy... jeszcze długo mógłbym wymieniać! Oczywiście, pośród wystawców mogłyście spotkać również mnie - trudno było przejść obojętnie obok mojego różowego stoika ozdobionego kolorowymi zdjęciami. Zresztą...zobaczcie same!

 

Moja ekipa bacznie czuwała nad tym, aby każda i każdy z Was mógł sprawdzić działanie wszystkich produktów na własnej skórze, poznać zapachy i dowiedzieć się o ich właściwościach jak najwięcej. Oczywiście wśród peelingów pojawiły się również ostatnie nowości - Ognisty Duet, For Cool Men i Świąteczny Cynamon wzbudziły wśród Was niemałe zainteresowanie. Nic dziwnego - to w końcu zapachy idealne na nadchodzącą jesień i zimę!

BOOMbowego akcentu nie zabrakło również w części merytorycznej Targów. Jeden z założycieli BodyBoom - Ariel Adamski, podczas swojego wystąpienia zaprezentował kilka prawd i mitów dotyczących marketingu w mediach społecznościowych. Było naprawdę ciekawie!

Ufff... emocje jeszcze nie opadły, a ja już szykuję się na kolejne wydarzenia, o których z pewnością Wam niedługo opowiem. Tymczasem, zapraszam Was do obejrzenia krótkiej relacji z Targów!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem