Twórcy Piękna 2017 - Zagłosuj i odbierz BOOMbowy rabat!

Grafika z zestawem trzech kosmetyków na czerwonym tle z serduszkami

Twórcy Piękna 2017 - Zagłosuj i odbierz BOOMbowy rabat!

Cześć dziewczyny! Jak wiecie - uwielbiam nowe wyzwania! Każdy tytuł i nagroda, które zdobywam to dla mnie nie tylko powód do dumy, ale również motywacja do dalszej pracy nad sobą i jeszcze lepszego poznawania Waszych potrzeb! Tym razem ja i moja BOOMbowa ekipa będziemy potrzebować Waszego wsparcia w tegorocznym plebiscycie TWÓRCY PIĘKNA 2017, który wyłoni najbardziej wyjątkowe i godne zaufania firmy z branży urodowej! Nie uważacie, że jesteśmy idealnymi kandydatami do tego tytułu? :)

Jak wiecie, naszym sekretem są unikalne i naturalne składniki, które każdego dnia pielęgnują, nawilżają i dbają o to, aby Wasze ciała zawsze wyglądały zjawiskowo pięknie! Każdy oddany przez Was głos zbliża mnie do tej niezwykłej nagrody! A jest o co walczyć! :)

Ale, ze względu na to, że uwielbiam Was rozpieszczać, w zamian za wsparcie przygotowałem dla Was niespodziankę! Każda z Was, która zagłosuje na mnie i moją ekipę, otrzyma specjalny indywidualny rabat: 21% zniżki na zakupy w sklepie internetowym BodyBoom!

Jak go odebrać? To bardzo proste! Instrukcję znajdziecie poniżej!

1. Wyślij sms o treści TYP.TPE.31 na numer 72480 (koszt smsa to 2,46 z VAT)

2. W wiadomości zwrotnej otrzymasz potwierdzenie oddania głosu - zrób screen i wyślij go do mnie mailem pod adres: hello@bodyboom.pl

3. Poczekaj na swój indywidualny kod rabatowy, który będziesz mogła wykorzystać na szalone zakupy w sklepie internetowym bodyboom.pl! Wystarczy, że wpiszesz go w odpowiednim miejscu w koszyku!

Głosować możecie dowolną ilość razy do 30 października!

Więcej informacji o plebiscycie znajdzieciu tutaj: http://www.trustedcosmetics.pl/plebiscyt-tworcy-piekna-2017-ekocuda-ruszylo-glosowanie/

To co, mogę na Was liczyć? Wierzę, że razem zdziałamy cuda! 

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem