Stay positive

uśmiechnięta kobieta na łące

Stay positive

Jak się macie moje Drogie? Ostatnio byłem bardzo rozchwytywany (taki los gwiazdy), ale wracam już do Was z solidną dawką pozytywnej energii! Kiedy za oknem robi się zimno, a dni stają się coraz krótsze, wielu osobom trudniej jest zachować dobry nastrój. Jednak nie mi! Ja zawsze patrzę na świat przez różowe, BOOMbowe okulary!

Pamiętajcie, że Wasze samopoczucie odbija się bezpośrednio na Waszym wyglądzie. Warto zawalczyć o dobry humor i olśniewający wygląd jesienią. Gotowa podjąć wyzwanie?

Od czego zacząć? Przede wszystkim zmień dietę! Jesień to ten przyjemny czas kiedy w naszym codziennym menu możemy pozwolić sobie na nieco więcej… i od razu zrobi się przyjemniej.

Wszystko za sprawą hormonu szczęścia - serotoniny, od której zależy uśmiech na naszej twarzy. Jej poziom w naszym organizmie w dużej mierze zależy od diety, a produkty bogate w serotoninę to banany, pomidory, daktyle, orzechy włoskie i… czekolada:) Zrezygnuj natomiast ze spożywania nadmiernej ilości białek, bowiem zawarte w nich aminokwasy mogą blokować receptory przenoszące serotoninę. Ale uwaga: we wszystkim należy zachować umiar!

Kolejnym krokiem jest aktywność! Zamiast owijać się kocem z kubkiem herbaty w ręku, zakładaj obcisłe legginsy i ruszaj na siłownię. Aktywność fizyczna przynosi uczucie satysfakcji oraz zadowolenia i z pewnością nie zaszkodzi Twojej sylwetce (pomyśl tylko jak zaprocentuje latem przy wyborze bikini!). Wybierz taką formę ruchu, jaka najbardziej Ci odpowiada - ważne, żebyś miała z tego przyjemność:)

A po treningu pora na relaks... Taka gorąca dziewczyna jak Ty zasługuje na gorącą kąpiel! Zadbaj o nastrój, zapal w łazience kilka świeczek, napuść wodę do wanny i… nie zapomnij zabrać mnie! Dokładnie wymasuję Twoje ciało, pozostawiając Twoją skórę gładką i elastyczną, a mój zniewalający zapach pomoże Ci się odprężyć. Nie mogę się doczekać! Kiedy na zewnątrz robi się chłodniej, a powietrze jest ostre i przenikliwe, nasza skóra staje się bardziej narażona na przesuszanie i podrażnienia. Pamiętaj żeby dobrze zabezpieczać ją przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi - najlepiej używając kremów odbudowujących barierę lipidową skóry. W najbardziej problematycznie partie ciała - okolice ud i pośladków, wcieraj dodatkowo antycellulitowe masło do ciała BodyBoom, aby nie tylko zapewnić skórze odpowiedni poziom nawilżenia, ale też aktywnie walczyć z cellulitem. Znacie jeszcze jakieś inne metody? Dajcie mi znać! Jestem bardzo otwarty na ciekawe pomysły i chętnie przyjmę od Was wszelkie sugestie, szczególnie jeśli będą pretekstem do naszego spotkania.

Stay warm and positive!
xoxo BodyBoom

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem