Walentynkowe inspiracje

konfetti z serduszek z kosmetykami i różowym ręcznikiem

Walentynkowe inspiracje

Cześć dziewczyny!Święto zakochanych tuż-tuż! Wiem, że pewnie każda (i każdy!) z Was obchodzi je inaczej i ma na nie swój słodki sposób:) Dzisiaj chciałbym podpowiedzieć Wam, co możecie podarować w tym wyjątkowym dniu bliskiej osobie lub... sobie samej!

Jeśli obserwujecie mnie na Facebooku i Instagramie, pewnie wiecie, że walentynki to jedna z moich ulubionych okazji do podarowania Wam jeszcze większej dawki miłości, niż na co dzień (tak, tak... to możliwe!:)) W tym roku postanowiłem, aby to Zmysłowa Truskawka i Truskawkowy Kusiciel stali się najbardziej romantyczną parą w mojej BOOMbowej ekipie. W końcu co kojarzy się z walentynkami bardziej niż romantyczny czerwony kolor i piękny, słodki zapach truskawek? :) Będą idealną propozycją na wyjątkowy i niepowtarzalny prezent, szczególnie dlatego, że moja ekipa ozdabia opakowania truskawkowego kawowego peelingu własnoręcznie w piękne serduszkowe wzory aż do samych Walentynek!

W moim sklepie pojawiły się również zupełnie nowe zestawy! Wiem, że uwielbiacie 7 cudów BodyBoom dlatego postanowiłem połączyć je z BOOMbowymi akcesoriami! Małe kolorowe paczuszki kryją w sobie prawdziwe bogactwo naturalnych składników, a każda z nich ma inny, zniewalający zapach, który otuli wasze ciało pod prysznicem.

Oczywiście nie zapomniałem również o Panach! W końcu w mojej ekipie jest już dwóch ekspertów od pielęgnacji męskiej skóry, którzy znają się na tym jak mało kto! For Alpha Men i For Cool Men to dwa kawowe peelingi stworzone po to, by w skuteczny sposób dbać o świetny wygląd skóry każdego mężczyny!

To jak? Skusicie na którąś z moich walentynkowych propozycji? :)

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem