Sprawdź czego o mnie nie wiesz...-witamina E i jej właściwości

peeling-kawowy

Sprawdź czego o mnie nie wiesz...-witamina E i jej właściwości

Dziewczyny! Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z prawdziwej mocy składników jakie zawiera moje wnętrze. W związku z tym dzisiaj chciałbym przedstawić Wam wszystkie właściwości dla których pewien często niedoceniany składnik stanowi bardzo wartościowy element wielu kosmetyków.

Dziewczyny! Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z prawdziwej mocy składników jakie zawiera moje wnętrze. W związku z tym dzisiaj chciałbym przedstawić Wam wszystkie właściwości dla których pewien często niedoceniany składnik stanowi bardzo wartościowy element wielu kosmetyków.

Pragnę przedstawić Wam witaminę dla której ja już dawno totalnie straciłem głowę. To właśnie dzięki niej Wasza skóra jest tak odżywiona i pełna witalności. Mój skład również zyskał na wartości od momentu dołączenia tej niepozornej ale jakże skutecznej witaminy. Może domyślacie się już o kim mówię? Tak! Otóż to właśnie witamina E stała się moją faworytką wśród wszystkich witamin!

witamina młodości

Witamina E to jedna z najbardziej cenionych witamin, która swoją sławę zyskała dzięki działaniom regenerującym skórę, włosy i paznokcie. Doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, że każdy z nas lubi naoczne efekty swoich działań. Tego samego oczekuje się od swoich kosmetyków, które zyskują sympatię wtedy gdy efekty ich działań widoczne są gołym okiem. Stąd doceniamy witaminę E za to co robi dla skóry, a robi naprawdę wiele. Przyczynia się do wygładzenia zmarszczek i utrzymania odpowiedniego napięcia skóry. Odżywia i wpływa na neutralizację stanów zapalnych oraz podrażnień. Ważną sprawą jest również ochrona przed działaniem promieni słonecznych. To właśnie witamina E wpływa na organizację bariery ochronnej mającej na celu zabezpieczyć skórę przed uszkodzeniami. Nie straszne Wam będą wolne rodniki. Witamina E zapobiega fotostarzeniu się skóry. Jest silnym antyoksydantem. Dzięki niej skóra zyskuje dodatkową porcję ochrony. Możesz być spokojna, z takim wsparciem jesteś bezpieczna.

Ponadto witamina E odpowiada za nawilżenie skóry dlatego nadaje się idealnie do skóry suchej. Zabezpiecz skórę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zadbaj o siebie przed zimą. Również wtedy skóra wymaga wyjątkowej pielęgnacji.

Oprócz tego, że witaminę E znajdziesz w moim wnętrzu co w znaczący sposób wpłynie na stan Twojej skóry, warto również zadbać o prawidłową dietę. Pamiętaj, że porządną dawkę tej drogocennej witaminy znajdziesz między innymi w orzechach, awokado, olejach z kiełków pszenicy i oliwy z oliwek.

Nie wiem czy wiesz ale niedobór witaminy E w Twoim organizmie może objawiać się: zmęczeniem, podatnością na infekcje, anemią, rogowaceniem i starzeniem skóry, uszkodzeniem systemu nerwowego, degeneracją mięśni i problemami z zębami oraz kośćmi.

witamina E

Wróćmy jednak do witaminy E i jej wpływu na stan Waszej skóry. Jak już wspomniałem zawiera ona ogrom drogocennych właściwości. Zwana witaminą młodości opóźnia proces starzenia się skóry. Odżywia, regeneruje i natłuszcza. Dlatego właśnie tak bardzo pasuje do mojego wnętrza. Jako peeling kawowy bardzo cenię sobie jej obecność i pomoc w kompleksowym działaniu. Razem zatroszczymy się o Ciebie.  Jesteśmy związkiem idealnym, który zatroszczy się o skórę wymagającą szczególnej uwagi, skłonną do alergii i podrażnień. W związku z tym odpowiednia jest dla każdego typu cery.

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem